golf 5 felge

golf 5 felge

Član
Doslo vrijeme da se kupe felge.. Ljetne gume cu kupiti barum bravarius 3hm 225/45 r17 na piku sam gledao replike felgi i zapale za oci od r-line 17ke :D koliko su sigurne ove replike? ili samo lijepo izgledaju...
 
Brate po piku imas da kupis 18ske po 300-400KM polovne, sta imas davati pare na replike da ti na kamen se sva saspe nedaj boze. I pruzi se malo i za gume uzmi sta da valja. Ako nemas novca radje stavi 16ske kako Bog zapovjeda nego na silu 18"
 
Član
Brate po piku imas da kupis 18ske po 300-400KM polovne, sta imas davati pare na replike da ti na kamen se sva saspe nedaj boze. I pruzi se malo i za gume uzmi sta da valja. Ako nemas novca radje stavi 16ske kako Bog zapovjeda nego na silu 18"

Za 18ke pitam jer sam nasao original RC felge 750km.. ali kontam da nisu mozda velike za golfa 5.. kako sam citao da su ove bravarius dobre gume :) zato sam se i odlucio za njih...
 
Član
Brate po piku imas da kupis 18ske po 300-400KM polovne, sta imas davati pare na replike da ti na kamen se sva saspe nedaj boze. I pruzi se malo i za gume uzmi sta da valja. Ako nemas novca radje stavi 16ske kako Bog zapovjeda nego na silu 18"
A šta fali barumu bravurisu 3??? zadovoljiće potrebe većine vozača. A za felge se slažem, ništa replike, i 18" nisu prevelike, barem 5x112 ima izbora.... :D
 
Član
ako ulazem ista na auto to su gume,jednom sletio sa ljetnim gumam i od tad prvo mjesto su mi gume, a za 18" ma slobodno moze ili 17 al mani profil gume da nisu bas balonke...:D
bild-006-46352.jpg
 
Član
za 17 225/45/17
za 18 225/40/18

po piku svašta ljudi tuše od te polovne robe pa dobro pripazi ima svega
ja vozio na 5 replike godinama sve ok, isto kao i za gume ako si normala i nisi baš sa parama što da ne...

više od pola ljudi voza na replikama, možda oni misle da su oem a to je već druga stvar :)
 
Član
Imao replike na BMW-u, jedna bila kriva, udario je raniji vlasnik,
Kada sam je odnio na ispravljanje, majstor koji je ispravljao mi je rekao da su poprilično kvalitetne i čvrste, nisu bile kineske nego neke italijanske.
 
Top