Golf 5-da i ja predstavim

Golf 5-da i ja predstavim

Član
Evo da i ja predstavim jednu vozilicu :D
Rijec je o Golf 5 1.9 TDI 105KS+cipovan,al neznam na koliko :D,uglavnom auto ide ko ludo neureklo se.Od opreme ima aut.klimu,esp,zeder,i ostale djidje sto golf posjeduje.
Imao sam angel eyes farove,al imao sam udescic pa sam ih skinuo i stavio ove farove.U planu je:crni krov,zatamniti stopove,gti felge itd sta naleti.eto ako neko ima gti felge da bi mijenjao za ove nek se javi(ove su felge na golfu 17-ke)Inace i iz fabrike je izasao na ovim felgama i sportski ovjes je na njemu fabricki,bar su mi tako rekli kad sam ga kupovao :D.Bio sam kupio xenone al nemogu nesto na ovaj far,nesto bi se trebalo busit helem belem.
EVO SLIKE AUTA :D:icon_smile:
2012-03-04-085830.jpg

2012-03-04-085855.jpg

2012-03-04-085941.jpg

2012-03-04-085909.jpg


Da cujem vase prijedloge i misljenja:icon_smile:
 
Član
Desni blatobran se uzima nov,a ovo je sto je prljav je danas bio na putu pa nisam imao vremena,sad ce na pranje i na dubinsko ciscenje.
Razmisljao sam da ga spustim,al ovako kad dvoje sjede nazad legne pa da ne bih imao problema
 
Član
bit ce slika jos i unutrasnjost cu staviti :D,i zaboravio sam imam u planu jos onaj veliki dvd displey unutra da stavim sad je fabricki unutra
 
Legend
jako fin golf , da odradis jos tu sitnicu i perfect
a sto se spustanja tice , gewinde ili nize opruge koje su ti odmah i tvrdje tako da nebi puno potonuo kako sad zna
 
Član
Ljudi pomagajte :D
Gdje mogu naci zadnji nastavak za karabolku i i nastavci za pragove,i jos me interesuuje gdje mogu naci jeftino onaj dvd veliki i mogul ga mijenjati za ovaj fabricki
 
Član
nema tu nista jeftino, nema vise za golfa II nista jeftino, kamoli za peticu
gledao sam neko je na VW-club.rs prodavao taj dvd koji bi ti htio, ali se nesto ne sjecam koje su pare bile u pitanju
 
Top