Golf 5 17"

Golf 5 17"

Pozdrav svima,
planiram uzeti felge za golfa 1.9 TDI, Brock B2 8.5 x 17", ET30. Kakve gume da stavim, i da li cu imati problema sa zapinjanjem negdje, bojim se da će biti preširoke ? I btw, govore mi ljudi da su 17" preteške za Golfa, kakva su vaša iskustva ?
Unaprijed hvala :)
 
Član
PcZH9E4h.jpg
brock-b2-17-5x100-gume-slika-3793382.jpg

maa sta ce biti teske nije to golf 2 pa da mu je tesko eto prva slika 18 druga 17 i te gume sto ti je zlaja rekao jos petica znas kolike imaku blatobrane ljudi 19 i 20" stavljaju te 17" ce biti standard ljeti..
 
Član
Nekako mi mali et za golfa hoce li biti previse isturene? Moje 17 sad su lakse od 16-ki, nije bitna velicina bitan je kvalitet :)
 
Član
Najbolje ti je ipak da ih montiras i vidis zbog tog ET a, jer je kod golfa 5 fabricki ET oko 50 cini mi se, da ti ne budu kacile za blatobran
 
Član
Kad smo vec kod toga, iako nije vezano za golf 5.
Kod mene je golf 4 bio na 17-kama ET35, 2-3 godine (obe sezone) a 1.4 benzin i nije bilo nikakvih problema.
Cisto radi usporedbe napominjem.
 
Član
gol je ionako tvrd a stim 17" ce bit ko konjska kola, plafon 16 " ako hoces da imas imalo udobnosti.
ja na bmw x5 imam dva seta 17" , jednom probao 19" jedva sam cekao da ih skinem, jedina prednost je sto je stabilnije vozilo po krivinama, ono sto gubis je sledece: povećana potrošnja, slabije ubrzanje, manja udobnost, skuplja guma itd...
 
Član
i meni je na golfu 5 225/45/17 bilo tvrdo sa eibach prokit al jbg ja mlad lud bitno da je u blatobranu fino na oko, u krivni +20kmh a ovamo što bubreg otpada jebo to :D, lažeš sebe da isto troši ugl to nije tvrdo na dobrim cestama al kod nas u tk su definitno najlošije u bih i na tom autu je po meni tvrdo. ali ako si ko gore ja onda ti je top :D

ugl ko pjan čojek kad safata lošu trebu nemože biti objektivan padnu kriteriji :D i lažeš sebe :D
 
e upravo to aServis :D
sve si objasnio, tako je i kod mene...šta god, prevagne ovo što je fino oku :D
a ruku na srce, u golfu svakako odpadaju bubrezi :p
 
Top