Golf 5 1.9tdi 77kw 4motion 2008.god

Golf 5 1.9tdi 77kw 4motion 2008.god

Član
Pozdrav svim clanovima foruma, namjeravam da kupim golfa5 4motion 2008 godiste, 1.9tdi 77kW, trenutno ima 170 xxx km, vozio sam ga na servis i tamo mi kazu da je sve ok sto se tice auta, malo su tockovi "zapekli" ( kako kaze majstor, jer je stajao neko vrijeme u autokuci ali on kaze da ce se to razraditi nakon nekoliko kilometara - brzo stanu kad je auto na dizalici i rukom zavrtis tocak ). Jos su mi tamo naglasili da je problem sto se desava da im dodje do kvara na zadnjem pogonu i da je servis toga dosta skup. Pa me interesuje koje je Vase iskustvo sa 4motionom ( konkretno za one koji su imali takav auto ili 4motion u nekom drugom vw ), da li je bilo nekih ozbiljnijih ulaganja i da li je bilo kakvih problema sa 4motion-om ( haldex spojnicom, reduktorom i svim ostalim sto spada u 4motion ). Da li je potrebno mijenjati spojnicu i servisirati pri odredjenom broju predjenih kilometara, ili samo ulje i filter. Koje je neko Vase cjelokupno iskustvo i misljenje. Da li je pametno uzeti takav auto sa tim godinama i tim pogonom.
Unapred hvala.
LP
 
Član
Sto ne bi bilo pametno nije 1998 vec 2008

Ja sam imao occtaviu 4x4 2003 sve super nije pravilo nikakve probleme prodao ga jer mi trebalo vece to je jedini razlog
 
Top