Golf 5 1.9TDI 77kw 2007god neće da vuče

Golf 5 1.9TDI 77kw 2007god neće da vuče

Član
Da javim da sam rijesio problem.U nipexu pregledali sve i kazu OK njihovo misljennje je bilo da su dizne uzrok mada pokazuju na dijagnostici da su OK.I tako je i bilo zamijenim sve cetiri dizne i auto ida kao super i potrosnja 5 L i sve ok.Medjutim sada nakon par mjeseci poceo mi se najvljati problem povremenog podrhtavanja u leru samo kada se malo ugrije.Znaci u jutro hladan pali kao mina i fino radi ali nakon par puta davanja gasa pocinje pomalo da treska i nakon par gasenja i paljenja malo duze vergla 5 sek i onda upali i radi na 1000 obrtaja .Uradjena dijagnostika i gresku izbacuje povremena blokada prvog cilindra.Majstor me poslao kod elektricara da pregleda instalacije dovoda do dizni i sve je ok.Sad je problem dali je uzrok dizna ili nesto drugo.Auto znaci hladan ujutro super pali i mirno radi .Dali je tko imao slican problem
Meni se cini da ti nije bregasta i hidropodizaci ja sam svog passata sredio sad prede ko macka tko isto prvi cilindar bio bucanzapravo nije cilindar nego otisli hidropodizaci i bregasta.
 
Gumice nove Bosch,najvjerovatnije da dizna nevalja , nasuo sam pun tank na Energopetrolu i ubacio aditiv Liqui moly diesel pflege cleaner i za sada se primijeti razlika bar 30 posto bolje radi.Osjetno manje treska a tek sam pola rezervoara potrosio pa cemo vidjeti posle dali ce izbacivati tu gresku
 
Pozdrav drustvo , radi se o golfu afn trica 81kw, auto slabo vuce kao da nema turba , vakume preslozio probao vuci vesgate ventil polugica radi gore dole , kako ispitati dal elektromagnetski ventili rade , kocnice rade normalno , u cemu bi jos mogao biti problem
 
Član
Pozz Raja novi sam tu i imam jedno pitanje radi se o Golfu 2 51kw dizel imam nekih problema sa temperaturom auta prelazi pola i to skoro ide da prokuha promjenio sam termostat kupio novi koji ja msm otvara na 77 no nakon 2 dana opet isti problem donje crjevo u cijem je kucistu termostat hladno gornje vrelo takodje crjevo za mali hladnjak desno vrelo lijevo hladno sad ne znam do cega je jel moguce da je do dzeka sto je na boci od rashladne tecnosti puklo mi kablo i ja sam to malo zakrpio stavio brzu spojku na taj dzek i nekad sad kad skinem dzek unutra u samom utikacu i u zenskom djelu utikaca bude voda i na vrh svega toga grijanje mi ne radi prve 2min radi blago i polako sve hladnije i hladnije a stavio nov mali hladnjak prije 3-4mj i uradjene klapne i takodje nekad kroz malo crjevo ono sto ide na vrh boce ne izbacuje vodu lp
 
Top