Golf 5 1.9 TDI

Golf 5 1.9 TDI

Član
Pozdrav, već neko vrijeme pratim forum, a sada sam odlučio i predstaviti i vozilo.
Radi se o Golfu 5 TDI, 77 kw 105 ks, 6 brzina, 2007. godište, uredno servisiran kod ovlaštenog zastupnika, prešao 82.000 km, u prilično dobrom stanju.

Radi se o Trendline paketu opreme, a ima digitalnu dvozonsku klimu, 10x airbag, 4x podizače, maglenke, tamne prednje farove i perla srebrenu boju.

Ne planiram nikakav tuning, osim možda nekoliko detalja.

Dosad su lajsne i zadnji spojler ofarbani u boju auta, nabavio sam OEM felge 16", presvukao carbon folijom plastiku oko mjenjača i pepeljaru, te ugradio osram cool blue sijalice s kojima sam zadovoljan.

Planovi:

Naručio sam OEM Shark antenu, znam da je trenutna antenica bezze, ali trenutno nemam bolju.

Ukoliko neko povoljno prodaje golf 5 sportline originalne opruge neka se javi. Ne bih ga previše spuštao radi naših cesta i manje udobnosti.

Smeta mi interijer bez detalja, te u planu imam nabavku kožnog volana (ili presvlačenje postojećeg) i alu lajsni na vratima i kokpitu. Teško ih je naći, a moram još vidjeti da li se uopšte mogu ugraditi na moja vrata. Bila je opcija lijepljenje carbon folije ali nisam siguran da je to kvalitetno rješenje. Uglavnom gledam OEM rješenja.

Obzirom da auto nije budžen, nije spuštan a i felge su 16ke, razmišljam da li da kliješta kočnica farbam u crveno ili da i to ostavim kako jest.



Evo i slika..

p4240053.jpg

p4240054.jpg

p4240055.jpg

p4240056d.jpg
 
lijep i predobar golf ;) fini planovi za sredit :icon_biggrin:

samo nam daj jos vise slika i redovno obavjestavaj kad nesto uradis ;)
 
Član
kako je samo lijep, svaka cast
extra je ovo sto si ofarbao u boju auta, bas se dobro uklopilo, stoji mu ova boja samo tako;)
 
Član
Moj prijedlog su ti distance
i naprijed i iza

preuvucene su im original golf 5 felge

inace sve 5, jesi felge u sarajevu kupio?
 
Član
mariodrag je napisao(la):
Moj prijedlog su ti distance
i naprijed i iza

preuvucene su im original golf 5 felge

inace sve 5, jesi felge u sarajevu kupio?

Da, kupio sam ih u Sarajevu..a prije distanci mislim da bi trebalo ići spuštanje!

Pozdrav!
 
Ne gledaj ti original opruge, neces ni osjetiti razliku s njima, a na drugim neces toliko izgubiti na udobnosti ;), sa srecom
 
Član
dobar je autic, imao sam istu dilemu za opruge kao ti, te sportline fabricke su cenat nize, to neces ni vidjet , a kamoli osjetit... Ja sam uzeo eibach pro kit -3 centa, i malo mi je krivo sto nisam uzeo eibach sportline -5
 
Član
Astra je napisao(la):
dobar je autic, imao sam istu dilemu za opruge kao ti, te sportline fabricke su cenat nize, to neces ni vidjet , a kamoli osjetit... Ja sam uzeo eibach pro kit -3 centa, i malo mi je krivo sto nisam uzeo eibach sportline -5

To ti tako vazda ide...kod mene su H&R -4 pa mi opet krivo sto nisam uzeo - 5 :D:D
 
Član
Astra ti dobro govori sa tim sportline orginal neš dobiti ništa, to bi ti bilo bacanje para.... ako te strah da ideš više od 3cm onda kupi neke iz tog segmenta neću da ti govorim, kod mene je eibach pro kit -3 i nema problema i bojazni da ću nešto zakačiti.....U biti auto ti neće pasti 3cm već malo manje.....


Distance, neznam kako je kod tebe sa tim felgama ali kod mene recimo naprijed nema potrebe jel je baš poravanto sa blatobranom, pozadi oko 1cm da bude taman.
 
Član
aServis je napisao(la):
Astra ti dobro govori sa tim sportline orginal neš dobiti ništa, to bi ti bilo bacanje para.... ako te strah da ideš više od 3cm onda kupi neke iz tog segmenta neću da ti govorim, kod mene je eibach pro kit -3 i nema problema i bojazni da ću nešto zakačiti.....U biti auto ti neće pasti 3cm već malo manje.....


Distance, neznam kako je kod tebe sa tim felgama ali kod mene recimo naprijed nema potrebe jel je baš poravanto sa blatobranom, pozadi oko 1cm da bude taman.

ti imas replike sa manjim ET pa zato

njegove su ET 50 sto je nepotrebno

naprijed mu ide 1 cm , iza moze 2 cm stat :D

ja sebi stavio ET37 pa skoro viri naprijed ali njemu bude et40 ispo pa bude dobro
 
Član
Kod mene je et 40 j7, naprijed felga nije vani čak je jedno 0,5cm unutra ali kad sam montirao gume to je bilo taman poravnato, sve ispod et 40 bi moglo da bude vani... pozadi je već druga priča bez problema i manji et....
 
Član
Astra je napisao(la):
dobar je autic, imao sam istu dilemu za opruge kao ti, te sportline fabricke su cenat nize, to neces ni vidjet , a kamoli osjetit... Ja sam uzeo eibach pro kit -3 centa, i malo mi je krivo sto nisam uzeo eibach sportline -5

Drug, u tvojoj sam garazi vidio da si montirao shark antenu.. ja sam porucio u vw servisu antenu cca 80 KM, kazu da dodje samo kuciste, a elektroniku tj staru antenu moram sakriti ispod krova.. je li kod tebe isto tako ili si kupio antenu s elektronikom?
hvala za sugestiju za opruge, kad budem radio bice to -3 minimalno :)
 
Član
antenu sam montirao u ovlastenom servisu, uzeli mi 20km, samo skines staru i stavis novu i to je to... cas posla, jedino je skidanje krovnog tapacirunga malo komplikovano, ako nisi dovoljno pazljiv mogu se polomit zabice itd, zato sam odveo u ovlasten..
 
Top