Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum...UPDATE FARBA

Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum...UPDATE FARBA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eve ga prodzekt

cackanjem je sve pocelo

f_1m_72e6c58.jpg


uspjedosmo mi odnosno džokac da iscupa far jedan bez skidanja karambolke kako to je duga prica:D

f_11m_65d4ecd.jpg

f_12m_9fc8871.jpg

f_13m_aee7a72.jpg


pa smo onda dosli pameti i skontali da nemere bez skidanja cijele karambolke

f_14m_0273930.jpg

f_15m_f1a7950.jpg


skinuvsi stare farove poceli smo sa uglavljivanjem novih sto je proteklo vrlo veselo

f_16m_4c08a07.jpg

f_17m_7bba4b0.jpg

f_18m_4dea5d9.jpg

f_19m_0871384.jpg

f_110m_bd88b1b.jpg

f_111m_f270b07.jpg

f_112m_17149fe.jpg


LOW rider ^^ =)

kad smo postavili nove farove prvo smo ispitali da li sve radi kad gle cuda sve radi osim zmigavaca pa nas je to natjeralo na dubokoumno razmisljanje sta i kako uradit

f_113m_55571b9.jpg


i nakon pregledavanja knjizice od auta osiguraca i raznih dzekova odlucili smo se pomirit sa sudbinom i ostavit montirane farove bez zmigavaca koji rade do elektricara i tako smo nastavili montirati karambolku

f_114m_2ef0f0d.jpg

f_115m_e884d6b.jpg


kad gle cuda bozijeg :D kad smontirasmo karambolku proradise i zmigavci :D kako i zbog cega ce ostati jos jedna tajna vrhunske vw-ove industrije

f_115m_e884d6b.jpg


i evo malo za kraj nocnih efekata :D

f_117m_cd04f98.jpg

f_118m_26338c7.jpg


toliko za sada over & out 8)

tu podvlacimo veeeeeeliku crtu jer ovo je davno radjeno a posto ja nisam pravio temu bolje ikad neg nikad...
___________________________________________________________________

A NOVO JE

24012009311nu9.jpg


24012009312uc4.jpg


24012009313oi2.jpg


radi se o alpininom playeru 9887 r duletov bivsi :D i to predstavlja moj pocetak u sklapanju nekog setup-a
 
RE: Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum

player danas postavljen imali smo nekih komplikacija i htio bi da zahvalim od srca igyu amelu i bekiru na pomoci koju su mi pruzili u postavljanju playera stvarno jos jednom veliko HVALA da nije bilo vas bog zna kad bi ja to napravio...e da moram se zahvalit i karetu i goranu na pomoci oko cupanja playera :cool::D sve u svemu kad sam provozao se danas s playerom dere player stvarno nije to djabe alpine :icon_smile:...

EDIT: necija kljesta i serafciger su kod mene serafciger je od kareta a kljesta cim se vidimo vracam eto no sikiriki
 
RE: Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum

dule prezadovoljan sam ferceranjem radija i ogromna je razlika onaj sta sam imao i alpine o gro mna,,, znaci propuhao je one fabricke zvucnike....a fabricki je vec otiso prodat :D

evo malo efekata nocnih :D

2ngaqj2bl9rd8vdwvns1.jpg


0loqk6taemivrzw4goc.jpg


3v94omx18ny3erecwaa9.jpg



za dalje se planira kupovina ipoda i ekrana koji ce biti spojen s ipodom a ipod s playerom tako da cu imat i video :D a i hebacki brperski player
 
RE: Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum...UPDATE KARAMBOLKA GTI

hvala hvala

novo je gti karambolka danas kupljena i montirana bit ce sutra slike dok se utegne sve....inace legla ko budali samar XD
 
RE: Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum...UPDATE KARAMBOLKA GTI

hehe sta cu moram vidim svi nesta cuniraju pa reko idem i ja malo

@jaha

vako drug meni su u asi trazili znaci karambolka i maska gti sa ugradnjom 2500 KM....ja sam u f1 prodavnici nasao neku krambolku bez maske znaci nije origigi gti al je jako slicna onako tunerska je za 800 KM al nisu je imali na stanju i pitanje je kad ce je imat a i morao bi jos masku kupit....cuo sam da se iz njemacke moze dovuci maska i karambolka za neki 1500 do 1800 KM....a ja sam bio sretan pa mi je catto s foruma preporucio lika koji prodaje svoju novu korambolku s maskom za 700 KM jer ode u bec seli se i netreba mu odustao od pravljenja svog auta, tako da sam to platio 700 glanc novo i jos 4 pive za pomoc u ugradnji...et ja mislim da nemogu bit detaljniji ;)
 
RE: Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum...UPDATE KARAMBOLKA GTI

slikeee

ovako je dosla upakovana XD
slika11xv8.jpg


i tako je otvorismo a nigdje maske XD
slika12bd2.jpg

i dalje smo bili u ubjedjenju da mi masku covjek nije poslao
slika13vw4.jpg

i onda je kolega slucajno primjetio XD jos jedan paket u kom bijase i maska hahaha...i tako je pocelo skidanje karambolke....
slika14po8.jpg

onda skidanje svih crijeva od strcaljki i kablova za maglenke te i maglenki sa stare karambolke i pocelo je prebacivanje na novu
slika15ca9.jpg

takodjer smo i znak morali rasklopit iz stare maske da ga stavimo u novu ....ala su nas izhebale zabice to je za nepovjerovat XD al doticni je to na karaju i uspio
slika16vs4.jpg

nakon toga usljedilo je malo turpijanje nekakvih plastika zbog kojih nismo mogli da uglavimo karambolku....al poza i cigara su najjace hahaha
slika17na9.jpg

na kraju je uglavismo nekako jedva...
slika18vx3.jpg

i evo krajnjeg rezultata
slika19zz0.jpg


slika110an0.jpg


slika111nu6.jpg


sad ostaje samo dotezanje jer su mi sarafi od prosle karambolke bili uski za ovu...i naravno farbanje

ucestvovali su Dzoker (poznati majstor, poznat i sa projekta farova XD ) fahir i adnan hvala vam ljudi puno za pruzenu pomoc bilo kojeg oblika....takodje na slikama se ne vidi al od vrlo velike vaznosti nam je bio i stari od adnana koji nam je pomogao u finalnim radovima :D
 
RE: Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum...UPDATE KARAMBOLKA GTI SLIKEEEE

karambolka znaci definitivno ide tako...sto se tice haube imam par nedoumica znaci dal farbat

haubu
haubu + krov
krov

ili jednostavno stavit foliju

ja mislim da ce ici folija,, u obzir najvjerovatnije dolazi 2. i 3. opcija
 
RE: Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum...UPDATE KARAMBOLKA GTI SLIKEEEE

ekran :D

znaci dobio sam nosac onda sam dobio jedan okvir u koji se on stavi da moze taman se upasovat u onaj dio dje mi je sad player i ona polica kablove i daljinski za 68 eura nov...

10022009359xr7.jpg


10022009360km9.jpg
 
RE: Golf 5 1.9 TDI Sportline by MagNum...UPDATE EKRAN

evo neki sitni updejt naime karambolka je ofarbaTa...

733_kar1.jpg


123_kar2.jpg


601_kar3.jpg


550_kar4.jpg


161_kar5.jpg


tema u komentarima uskoro :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top