GOLF 4

GOLF 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovaak...nabavio sam zadnji orgigi aero brisac za golfa 4...cisto iz estetskog razloga...necu da skidam brisac,jer se golf strasno prlja nazad i to mi nije nikakvo rjesenje...a ovaj novi brisac je estetski ljepsi i efikasniji...medutim imam problema sa zamjenom...nakon sto skinem poklopac motoricaa i jednu maticuu glavnu odvrnem kljucem 13,brisac se ne moze skinutii...da li postoji neka caka...ako je neko skidao i zna kakoo nek mi objasni plss...tnx unaprijeed...
 
Član
http://cgi.ebay.at/AERO-TWIN-HECKWISCHER-VW-GOLF-IV-4-POLO-PASSAT-R32-TDI_W0QQitemZ360037462700QQihZ023QQcategoryZ64928QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
 
Član
Ne znam za golfa, al u principu nema tu nikakva caka, samo se svuce brisac, jer ide na konus i osovinica i prihvat na brisacu, pa zapeknu.
 
Član
...i upotrijebi malo sile...kod fabije je glavcina koja ide od motora do same metlice je na vrhu malo glavasta, tako da nemozes drugacije skinut ako dobro ne trgnes...vjerovatno ej takav princip i u golfa...
 
Član
evo bio kod nerke i probo i nema boga... probo sarafcigerom, kljestima, jedino wd-om nisam al nema sanse skinem maticu 13 i isto ko da je i nisam skinuo ne mrda nigdje probam tamo vamo gore dole ma ne mrda neznam u cemu je caka...
 
Član
Pa imate novi brisac, pogledajte na njemu kakvog je oblika rupa, kako se fiksira itd. , i stari mora biti na istu foru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top