golf 4...

golf 4...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da se po ko zna koji put ponovim:cool:
Druze, jako si talentovan, nemam rijeci! Jako bi mi drago bilo da uspijes u zivotu sa ovim, a koliko vidim, imas dobrog potencijala. Jos jednom da ti kazem, dobro razmisli sta ces poslije srednje skole, steta da ne iskoristis ovaj talenat. Zelim ti sve najbolje od srca:cool:
Napravi taj 100-ti post danas:D
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Da se po ko zna koji put ponovim:cool:
Druze, jako si talentovan, nemam rijeci! Jako bi mi drago bilo da uspijes u zivotu sa ovim, a koliko vidim, imas dobrog potencijala. Jos jednom da ti kazem, dobro razmisli sta ces poslije srednje skole, steta da ne iskoristis ovaj talenat. Zelim ti sve najbolje od srca:cool:
Napravi taj 100-ti post danas:D

ej orijatelju hvala ti puno...samo da znas kako mi znaci kad mi tako neko nesto kaze,,i drago mi je sto ima takvih..:) eh da vas je vise,bilo bi jos bolje..:D hvala ti jos jednom..

ArminM je napisao(la):
bravo majstore,extra si ovo sredio,bas mi se svidja,,imas + i od mene;);)

eto,,ovim mojim odgovorom pravim 100ti post..:) hehe...p.s. hvala ti puno..:)

0g1 je napisao(la):
interesantno ;)
uz trud i vjezbanje bice nest od tebe :icon_smile:

nadam se..:D heh

nermin suljagic je napisao(la):
ovaj momak ima stvarno dara svaki put kad vidim temu pogledam ponovo u sliku onog crnog golfa...bravissimo :icon_smile:

hehe..bas mi je dago to cut..:D hvala jos jednom..:D

cico_mevle je napisao(la):
posjeti vtbih.com ...prvi BiH virtual tuning forum...imas dobro potencijala;)

oky..hvala..:)
 
Član
hehe alene :) mene vise nista iznenadjuje.. daj postavi sliku iz sobe sto si na zidu nacrto onog golfa,, nek svijet vidi ;) extra poso jarane :)!
 
Član
uni--que je napisao(la):
hehe alene :) mene vise nista iznenadjuje.. daj postavi sliku iz sobe sto si na zidu nacrto onog golfa,, nek svijet vidi ;) extra poso jarane :)!

heh...drago mi je mesa,,msm unique..:p
a necu tu sliku sto sam crto,,to je meni sranje..crto prije 3-4 god..neee..ne valja nista..xD
 
Član
ma k* nevalja.. cime si bojioo extra je ispalo :D.. ima cak potpis na njemu od 3 clana foruma :p hehe!

ma k* nevalja.. cime si bojioo extra je ispalo :D.. ima cak potpis na njemu od 3 clana foruma :p hehe!
 
Član
uni--que je napisao(la):
ma k* nevalja.. cime si bojioo extra je ispalo :D.. ima cak potpis na njemu od 3 clana foruma :p hehe!

ma k* nevalja.. cime si bojioo extra je ispalo :D.. ima cak potpis na njemu od 3 clana foruma :p hehe!



hah..ja jbt...imaju UNIQUE i SIGH...xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top