golf 4...

golf 4...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pioneer_09 je napisao(la):
fino fino... samo popravi malo auspuh i prednju felgu kao da nema gume;)

znao sam da ce neko imat primjedbu na prednju gumu..xD hah..a bilo mi mrsko..mozda nekad kasnije doradim..:D
 
ima nekih greskica koje moram reci za ubuduce...
prednja felga,boja(ne valja gornja nikako,nisi je ni trebao dirat,trebao si popolovit auto ko sto i jesi i onda donju u crno ali jos tamnije od ovog da sakrijes ove pixele na njoj ) ;)

svidja mi se staklo i naljepnice :cool:
vazno je da radis,a greske su sastavni dio...pozz
 
svaka cast...
kad si tako dobar..mozes li mi ove stvari sklopiti...imas + od mene za trud..hvala unaprijed ;)
znaci da mi karambolku stavis na golfa i (ako moze)ofarbas u istu boju...mrezice crno
[attachment=28407]
i ako mozes da stavis ove farove i uradis bad look blagi na haubi i skines znak..hehehe...
[attachment=28409]
druze bio bi prvi koji se uhvatio posla na mom golfu...i bio bih ti jako zahvalan...
naravno,ako ima jos zainteresovanih,hvala i vama... ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
svaka cast...
kad si tako dobar..mozes li mi ove stvari sklopiti...imas + od mene za trud..hvala unaprijed ;)
znaci da mi karambolku stavis na golfa i (ako moze)ofarbas u istu boju...mrezice crno

i ako mozes da stavis ove farove i uradis bad look blagi na haubi i skines znak..hehehe...

druze bio bi prvi koji se uhvatio posla na mom golfu...i bio bih ti jako zahvalan...
naravno,ako ima jos zainteresovanih,hvala i vama... ;)

aj pokusacu..;) ne mogu ti nista obecat da ce to nesto extra ispast..al ajd,vidjecemo...bice slike..heh

tvrdoglavi je napisao(la):
ima nekih greskica koje moram reci za ubuduce...
prednja felga,boja(ne valja gornja nikako,nisi je ni trebao dirat,trebao si popolovit auto ko sto i jesi i onda donju u crno ali jos tamnije od ovog da sakrijes ove pixele na njoj ) ;)

svidja mi se staklo i naljepnice :cool:
vazno je da radis,a greske su sastavni dio...pozz

ah joj i te greske,,al et ko sto kazes,i one su sastavni dio posla..:D
...e a oko stakla sam se ganjo najvise,heh,,muke..al et isplatilo se..:D
sve u svemu hvala..:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top