Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

Golf 4 zakljucana suvozaceva vrata

Hozda

Član
Pozdrav...Imam problem na Golf 4,suvozaceva vrata ostala zakljucana,i nece da se otkljucaju,ostala vrata rade normalno...
Da li je neko imao takav problem da mi da neki savjet,kako da otvorim vrata,bez da unistim tapacirung...
Golf je sa 4 vrata...

arnes_c

Član
Pozdrav...Imam problem na Golf 4,suvozaceva vrata ostala zakljucana,i nece da se otkljucaju,ostala vrata rade normalno...
Da li je neko imao takav problem da mi da neki savjet,kako da otvorim vrata,bez da unistim tapacirung...
Golf je sa 4 vrata...
Probaj rukom ili ti sakom udarit iznad lajsne na sredini vrata malo jace stim da ne savijes lim.

Borist

Član
Meni zadnja na lijevoj strani digne se hepek kad se otkljucava ali nece da se otvore

Послато са Nokia 6.1 уз помоћ Тапатока

Borist

Član
Eh isti takav problem je u mene samo su prednja suvozaceva vrata... jesi li rijesio kako?
Proradilo sad opet otvara,mada nekad kad otvaram zapne malo kod prvog otvaranja,poslije otvara normalno,ali nzm do cega je

Послато са Nokia 6.1 уз помоћ Тапатока