Golf 4 Xenon u leće od maglenki

Golf 4 Xenon u leće od maglenki

Član
Mozda je ovo glupo pitanje ali me stvarno interesuje da li se mogu ubaciti xenoni u leće od maglenki na farovima i koristiti kao dnevno svjetlo ?

Imam ove farove:
wlr782.jpg
 
moze na mojoj je spojeno kad upalim poziciju upale se i maglenke to sto se tice spajanja a dali xenon sijaica moze stat to nezz nisam probo
 
Član
nemora ici na kablove od maglenki,mislio sam praviti umjesto kratkih svjetala da sija xenon u ovim lećama jer malo mi je glupo da mi xenoni i kratka rade u isto vrijeme.
Interesuje me samo dali mogu stati xenoni u ove leće,efekat svega toga i da li će policija zezati.
 
ti ne kontas sta je pozicija a sta kratko svijetlo :facepalm:
fino sam ti reko kad das na prvi podiok samo mi rade ova svijetla tj.maglenke i zadnje pozicije
prednje budu ugasene tekk kad prebacim na drugi podiok pale mi se pozicije naprijed i kratka svijetla a kad izvucem prekidac tj upalim maglenke tada rade sva svijetla
inace tu ide h3 sijalica ako nadjes h3 xenon logicno bi bilo da pase
 
Član
drug trebao si reci poziciju na prekidaču,pogresno sam te skontao :D Btw kod mene se kratka pale automatski na ključ
 
Poslednja izmena:
Član
mislim da ne bi trebao biti problem, H3 sijalica ide ja mislim, nadjes H3 xenon i ubacis
a ako planiras samo znaci da koristis za dnevno svjelto, nije lose ni ubaciti H3 LED sijalicu, jeftinije su, jednostavnije za ugradnju lijepo sijaju mislim kada gledas u njih a da imaju neku funkciju da obasjaju i ne bas
a da li se moze koristiti kao dnevno svjetlo ne bi znao, tj da li bi te murija zezala zbog toga, vidjao sam par golfofa da voze samo sa upaljenim maglenkama i fora izgleda :D
 
Član
pokušat ću to sa LED ali moram prvo riješiti paljenje maglenki jer ne reaguju kad ih upalim a pokazuje na tabli da su upaljene (sijalice su uredu) :(
 
Top