Golf 4 Vibracije na volanu

Golf 4 Vibracije na volanu

Super Moderator
Moze biti do pumpe kao sto kolega kaze, pogledaj opet ima li ulja, kod njih zna pustati negdje ulje, bar se to meni desilo na par vw auta pa sam morao dolijevati dok se kvar ne rijesi, ali nisam imao vibracije. Na bmw e46 sam imao vibracije, posebno lad brze vozim i u krivini bi poceo tresti kad se rastereti ona strana koja je imala problem, cini mi se u lijevu krivinu kad sam isao da je treslo i bio je problem na lijevoj strani, morao sam lafet promijeniti da rijesim taj problem al kod njeg se uvijek u kompletu lafet mijenja. Moze ti biti neka sitnica oko tocka tj dole oko lafeta
 
Član
Mozda glup post ali postoji mogucnost i kinetickog zgloba da je otisao, ali i ja sumnjam na letvu jer im je to svakako mana :icon_confused:
 
Član
Ovako samo da javim da sam bio kod majstora i sve smo pregledali po njegovom misljenju sve je ok, jedino mi je rekao da bi trebao promjeniti šolje amortizera i on mi predlaže da zamjenim sve u kompletu sa ležajem i onom odbojnom gumom. Sad dali to meze biti uzrok ovog mog problema ne znam ni sam.Pozz svima
 
Član
Samo da javim da je problem riješen. Zamjenio šolje amortizera znaci gume i aksijalne ležajeve što idu u kompletu i nema više nikakvih vibracija :))) Moja preporuka ako neko ima sličan problem nek prvo to prekontroliše da ne bi bezpotrebno radio reparaciju letve volana kao što su meni neki majstori predlagali. Pozdrav za sve koji su učestvovali u ovoj temi.
Znači sve koštalo 70 KM sa zamjenom:))
Ponovo uživam u vožnji hehehhe
 
Top