Golf 4 Veliki Servis savjeti?

Golf 4 Veliki Servis savjeti?

Pozz ljudi evo znam da ima puno tema na ovo al vise ne znam kud da idem. Majstor mi trazi 750 KM za servis neki kucni, ovamo cujem neko zavrsi za 400-500 KM servis... i jos mi kaze necu ti ruke racunat 750 KM sve? Ko je radio i gdje servis ako nije problem da mi ostavite broj telefona ili ime osobe ili radnju znaci bilo sta da to vise zavrsim a da me ne gule ko sansku kozu..

Bio bi zahvalan. :)
 
Član
Koji ti je motor u golfu, koliko kw i koja oznaka?

Inace, jucer me zove covjek, puk'o mu zupcasti na passat 5+ 74kw i trazi mu jedan majstor 3500km da mu to napravi, mozda si slucajno i ti naletio na istog majstora.

Cijene otprilike idu ovako:
1.9 tdi 74kw, 85kw, 96kw, 110kw;
Set zupcasti continental 225KM

1.9 tdi 66kw, 81kw
Set zupcasti 273KM

Ruke su 80km.
Nije uracunat mikro remen i spaner mikro remena. mikro remen je od 20-35km, spaner od 60-130km, remenica alternatora 55km.
 
Član
250 komplet set zupcastog,to malo bolji,ruke oko 80,znaci sve oko 350,sve preko toga hoce da te levati,znaci 350 malo bolji taj set i tu je uracunat i pk remen,jos ako uhvatis negdje akciju,moze te i jeftinije doci malo

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
I ako ce mjenjat rashladnu tekucinu sto je uvjet velikog servisa. to je to,nemojte momku polovicne informacije davat,kad radi trebo bi izmjenjat komplet set sto ukljucuje zupcasti,mikro remenje,zatezace,vodenu,antifriz I onda je miran
 
Član
Otidji u autodijelove sa saobracajnom i trazi da ti saberu cijene za set zupcastog , set kanalnog remena , 3l g12 i vodenu pumpu (ako ne dodje u setu zupcastog) . Usluga servisa ti je svugdje 100 km . Odma ces znat na cemu si ...
 
Ista cijena kao za tdi 66 i 81kw, ako je u pitanju fabia onda nesto jeftinije jer ima jedan roler manje, dok pk remenova i spanera ima vise vrsta na svim motorima.
Golf 4 je sdi, uglavnom radjen prije nekih 75k, pa eto planiram na nekih 90kad bude uraditi, možda malo manje pa usput kad je tema aktivna reko da vidim koliki me trošak čeka :D
 
Koji ti je motor u golfu, koliko kw i koja oznaka?

Inace, jucer me zove covjek, puk'o mu zupcasti na passat 5+ 74kw i trazi mu jedan majstor 3500km da mu to napravi, mozda si slucajno i ti naletio na istog majstora.

Cijene otprilike idu ovako:
1.9 tdi 74kw, 85kw, 96kw, 110kw;
Set zupcasti continental 225KM

1.9 tdi 66kw, 81kw
Set zupcasti 273KM

Ruke su 80km.
Nije uracunat mikro remen i spaner mikro remena. mikro remen je od 20-35km, spaner od 60-130km, remenica alternatora 55km.


Neces vjerovat puce i meni zupcasti jucer... Ja sam odvukao aliefendicu u zgoscu gore ostavio je dok pregleda posto vidim da si iz kaknja znas ga sigurno
 
Necete vjerovat,meni nikada nije puko zupcasti,zamjenes redovno I miran,nekako mi bude jeftinije svako cca 4-5 godina zamjenit I to je to
 
Top