Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
mashala brate nema sta bas mi se svidja VW os prodat motor da ga metnem u polica VWozdraVW
[attachment=6770]
 
Član
malo mi je 4 cilindra nije to to jabi najradje vr6 neznam idjeli to unutra imali iko kakve informacije o polo vr6 jeli to more stat i kako
[attachment=6794]
 
Član
evo stopova,dok sam prebacio slike sa tel
stopkeeelp4.jpg
 
brate premocno izgleda golf od pozadi
vidio sam ga u volanu,kada si mijenjao felge;)
neka vide beclije sta se voza po bosni;)
 
Član
mah to je ovdje golf ko golf,
mada sad u zadnje vrijeme izviruju iz auta na semafor pokusavaju procitati kolike su felge i gume,al tesko mala slova,nije do mene do profila heheh
 
lov2xlr8 je napisao(la):
mah to je ovdje golf ko golf,
mada sad u zadnje vrijeme izviruju iz auta na semafor pokusavaju procitati kolike su felge i gume,al tesko mala slova,nije do mene do profila heheh
:D:D:D
sta tek misle kada vide tablice
 
Član
juche na worthersee je bila situacija sa tablicama...
idemo ono u koloni nekoj,kad lik neki iz auta,staje kraj nas i kaze pita na nasem odakle ste momci
ja pogledam kad na retrovizoru visi zavjesica crvene zvezde,reko iz tuzle a vi
kaze iz züricha,a reko nisam znao da se u cirihu uci nas u skoli,bas lijepo od njih.
i tu smijeh.
kad kaze momak otkud vi da ste dosli ovamo,otkud da znate da ovo postoji,kako ste dosli.
reko jarane imamo i mi kompjutere i internet u bosni,haj cao
ma nisam ja to tako mislio,ma haj reko cao i gas :D
 
blago se tebe uspio si otici,a ja tamana kreno,kada zove sef moram raditi,kolega napustio poso,tako da nisam ni mogao otici:(
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
juche na worthersee je bila situacija sa tablicama...
idemo ono u koloni nekoj,kad lik neki iz auta,staje kraj nas i kaze pita na nasem odakle ste momci
ja pogledam kad na retrovizoru visi zavjesica crvene zvezde,reko iz tuzle a vi
kaze iz züricha,a reko nisam znao da se u cirihu uci nas u skoli,bas lijepo od njih.
i tu smijeh.
kad kaze momak otkud vi da ste dosli ovamo,otkud da znate da ovo postoji,kako ste dosli.
reko jarane imamo i mi kompjutere i internet u bosni,haj cao
ma nisam ja to tako mislio,ma haj reko cao i gas :D


Gospodski ga odjebo !

U kojem si Becirku i ja cesto idem u Bec stari mi gore radi :D
 
Top