Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
Nemoj ti gledat po tome...u cijeni igra jos i mali faktor, a to je prodavanost....sto je nesto manje prodavanije, to veca cijena... :)
 
Član
uh sto se napisase,ma kakva imitacija ba karbon pravi,danas ja drzo u rukama hodo sa njom,metno na auto tj preko ove haube
pirke jesam vratio stare felge,neki pricaju da su mi ukrali a neki pricaju da sam nove slomio pa ih ostavio da se prave :D:D
nije ni jedno ni drugo a ni trece,
danas su ponovo vracene na auto :) a nek mahala konta o cemu se radi :):)
eo ovdje pise na ovoj stranici 10 kg,ova mozda ima i manje.sad cu sliku prebacit
lijep provod sutra zelim svima koji slave 1. maj i radnicima i neradnicima
 
Član
30042008533ep5.jpg

hvala a3m na brzoj dostavi
tibor vas je kudio a bogami meni dodje za 1 dan :)
manje od 24 sata :):)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
hvala a3m na brzoj dostavi
tibor vas je kudio a bogami meni dodje za 1 dan :)
manje od 24 sata :):)


Recimo to ovako, ti si dobio to iz njihove radnje...ja narucujem iz EU, i rok ej tri tjedna...cekam stope vec 2 mjeseca :D

Nije da im se svetim sad preko foruma, nego samo kazem da ko hoce narucivat ista da se priprema na cekanje...;)


Ej lov, sad kad nabacis carbonku, pofarbaj krov u crno, bude mocno to !;)
 
Član
Aaaaaa, to je tvoja hauba sto sam gledao tamo.Stvarno odlicno izgleda,mogu mislit kako je na autu.:icon_twisted:
 
Član
super ce da izgleda lovitd. samo kako vec kazu, trebat cec krov u crno da lakiras. nemoj kvarit sa carbon foliom, vec lakiraj i autic je sminka
 
Član
Svaka cast ima da goooori sve :D

a kad smo kod A3M moja narudjba je bila 3.marta 2008 danas je 3.maj 2008 stopkama ni pomola
 
Član
mene intresuje koliko je razlika u tezini izmedju ove stock/karbon haube !?
jesi vagao tu karbon... koliko kg ima ???
 
Top