Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Početnik
fale mu dobre gewinde :)


zadnje stopke stavi nesto konkretnije od Japan-Kina look-a


kvare dojam Auta,


BBS je :) to sto je BBS


a u stvari , kakav ce biti golf nego dobar :)
 
Član
ide r32 ovjes za koji dan,gewinde sam mislio uzeti ali problem mi je prilaz garazi a i volim malo sici sa ceste :):)
stopove mozda vratim orginalne i to je to :)
a nisu japan kina look nego su dectane hahaha il su mozda fk nemam pojma D:
 
Član
Ja mislim da su stopovi FK.A cudi me muha da ti ne znas,ti prodajes njihovu robu,od FK i lijepi su stopovi,ne bih se bas slozio da su kina japan look...
 
Početnik
FK sam nazalost radio i nikad vise sa tim schrotom ...


kad je u pitanju R32 ovjes on je AFAIK nizi neog stock kod tebe , to je glavni razlog sto uzimas ga?

gewinde ne sluze samo da se auto zakuca za zemlju, plus sto R32 ovjes ne mozes stelovati , nikako ni po visini ni po tvrdoci nikako.. sa njima imas potpunu flexiblinost, posto si cesto na autcesti afaik Graz - Wien , na njoj bas ima materijala za voziti na gewindama... par puta off road nece stetiti jer si vec na 19" tako da nisi nikakav SUV :p nemoj se furat bezze

S gewindama imas potpunu flexibilnost , jos ako kazemo da je to KW .... i nikad se ne moze po performansama porediti safabrickim ovjesom , ipak je ispred .....


stopove imas ovakce recimo
rv02rb.gif


i izgledaju vrlo pristojno na tvom autu...
 
Član
evo malo loverove vozilice i Scoby:lol::lol:
















Covjekov najbolji prijatelj:D SKUBI DUBI DUUUUUUUU:lol::lol::lol::lol:



 
Član
muha je napisao(la):
FK sam nazalost radio i nikad vise sa tim schrotom ...


kad je u pitanju R32 ovjes on je AFAIK nizi neog stock kod tebe , to je glavni razlog sto uzimas ga?

gewinde ne sluze samo da se auto zakuca za zemlju, plus sto R32 ovjes ne mozes stelovati , nikako ni po visini ni po tvrdoci nikako.. sa njima imas potpunu flexiblinost, posto si cesto na autcesti afaik Graz - Wien , na njoj bas ima materijala za voziti na gewindama... par puta off road nece stetiti jer si vec na 19" tako da nisi nikakav SUV :p nemoj se furat bezze

S gewindama imas potpunu flexibilnost , jos ako kazemo da je to KW .... i nikad se ne moze po performansama porediti safabrickim ovjesom , ipak je ispred .....


stopove imas ovakce recimo
rv02rb.gif


i izgledaju vrlo pristojno na tvom autu...

znam sta su gewinde i kako rade,ne treba mi stelovanje,treba mi centimetar nize do centimetar i po maximalno,a to cu postici sa r32 ovjesom kojeg sam uzeo za smijesne pare.kw gewinde v3 za moj auto su preko 1000eur,mogu ih uzeti jeftinije na worthersee gti treffen kad bude popusta 10 15 20% i tu svi kupuju gewinde.voznja po makadamu i po rupama na makadamu mi ne steti radi felgi i guma nego radi toga sto je auto nisko,a ako ga stavim na gewinde i vozim na istoj visini kao sa r32 ovjes to je bacanje para,a ako ga spustim onda necu moci prici garazi a ni penjati se na trotoare a ni preci preko lezecih nasih retardiranih,a kamoli da razmisljam o makadamu,eh jedino ako imaju kakve gewinde koje se mogu stelovati iz kabine a ne da zavlacim ruku i odvrcem zavrcem.
kw nije nista bolji od bilstein amortizera na r32 ovjesu.a r32 ovjes nije bas fabricki,fabricki je na 1.9 sdi i na 1.4 16v,sadasnji ovejs na autu je "sportskiji" vec

stopke ostaju ove ili fabricke

Gajs-gt je napisao(la):
hehe vidjoh juce u tuzli i masinu i dzukca stvarno je extra sa ovim novim branicima ;)

ja malo stao da operem auto i da cuko malo vode popije,kad ti sa golfom prolazis,uh golf je mnogo ljepsi uzivo nego na slikama,a felge drama izabacene
 
Početnik
OK :) cjenim

BTW nemoras uzeti odmah V3 :) V1 basic bi ti posluzile....


taj R32 ovjes si bezbeli uzeo od nekoga ko je stavio neke gewinde, vjerovatno ima tu nesto :)
 
Top