Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
hehe vidi gospoje,nece jos da izadje:lol: sve je odlicno samo jos ove kapke sa farova da skines a pretpostavljam da hoces:D;)
 
Član
doci ce ovjes i distancere stavim nazad kad ufatim vremena,a gospodjica ima drugaricu ali je bezobrazna drugarica,pa da je ne stavljam.
obrve ce se skidati kad se skinu i znakovi sa auta,al to polako,dugo je ljeto :)
 
Super Moderator
joj gospodjice :lol: :lol:
prelijepa ova cetvorka dok je vidim odma balim :D
samo skidaj obvice sto prije a i tablica mi se ne svidja da je bar maaaalo veca :D
sretno dalje drug :D
 
Član
Golf je sila stvarno, de mi reci ziv i zdrav bio zezaju li te drotovi zbog ove prednje tablice?
 
Član
elab je napisao(la):
Golf je sila stvarno, de mi reci ziv i zdrav bio zezaju li te drotovi zbog ove prednje tablice?

Mozda nece kod nas zezati za tablicu , ali kod mene prijatelj isao u hrvatsku na more i nisu mu dali da prode i to kad se vracao :lol: pa morao nazad do neuma i onda onim krivinama :D.. I cimj e stigao kuci odma je skinuo !! Tako da sve zavisi na kakve drotove naletis.
Cucemo sta lov2xlr8 kaze posto i on cesto putuje preko granice ..
:icon_exclaim: - golf je za 10 , samo jos da legne taj r32 ovjes i to je to .
 
Član
vidio sam te juce tamo pored pivare ti laganini vozis... a vidim i ta tvoja ***** haman se zalijepila za kozu.... ne mice... samo sjedi i mami poglede :D
 
Legend
znaci treba nece iz auta,super golf ispade na kraju...
Hoce li biti kakvih pragova sa strane,ovako mi nekako prazno?
 
Administrator
Nexus je napisao(la):
znaci treba nece iz auta,super golf ispade na kraju...
Hoce li biti kakvih pragova sa strane,ovako mi nekako prazno?

i ja sam to htio da pitam:icon_biggrin::icon_biggrin: bas mu fale pragovi sad:icon_biggrin:
 
Član
ahahahah jebote zivot mogu mislit raje kad vidi ovu zensku unutra hahahahahahaahahahha :D :D :D a golf je vrh!!
 
Član
biche pragovi nekad kad se skupi para za origigi,a mozda stavim i replike r32 pa da ih mjenjam svake godine,jer puknuce vjerovatno.
mackica bude tu nekad nekad ne,sad je tu cuko uglavnom.

za tablicu zezaju na svakoj granici,ulaz izlaz sve,po tz jedan me zezo,al nikako da ufatim vremena da sredim ovu sa magnetima,kontam malo ch okvir staviti da vidim reakcije,al vidicemo.orginalna je uvijek tu tak da nema problema
 
Super Moderator
lov2xlr8 je napisao(la):
biche pragovi nekad kad se skupi para za origigi,a mozda stavim i replike r32 pa da ih mjenjam svake godine,jer puknuce vjerovatno.
mackica bude tu nekad nekad ne,sad je tu cuko uglavnom.

za tablicu zezaju na svakoj granici,ulaz izlaz sve,po tz jedan me zezo,al nikako da ufatim vremena da sredim ovu sa magnetima,kontam malo ch okvir staviti da vidim reakcije,al vidicemo.orginalna je uvijek tu tak da nema problema

au CH okvir bilo bi fino
oni imaju najljepse talice... poslije amerikanaca :D
 
Član
Ma stavljaj bilo sta, ovo je katastrofa, ali zato zadnji branik ;););) VRH VRH

Ja vozim poliester pragove, ali tvornicke a ne rucno pravljene, vec 2 god i nasjeo sam 100 puta. Nikad mi nisu ni napukli, tako da mislim da se ne moras bojati replika, a nisu na r32 ni toliko nesto duboki pa da ces nasjedati!
 
Top