Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ima ukrase od mahagonija il cega vec nemam pojma,dodje to uz highline paket opreme,a ovi r32 unutrasnji detalji oko radija plastike, plastike na ruckama od vrata unutra tam i to,to kosta oko 250 eura,origigi naravno,i to je od alumunija brusenog i jako lijepo izgleda,samo mi jos to fali i kompletan r32 enterijer imam,al to ne vjerujem da cu uzimati,mnogo para za par bezveznih dijelova.

Da, upravo tako. Inače volan extra ;);) kao i ostatak auta ;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ima ukrase od mahagonija il cega vec nemam pojma,dodje to uz highline paket opreme,a ovi r32 unutrasnji detalji oko radija plastike, plastike na ruckama od vrata unutra tam i to,to kosta oko 250 eura,origigi naravno,i to je od alumunija brusenog i jako lijepo izgleda,samo mi jos to fali i kompletan r32 enterijer imam,al to ne vjerujem da cu uzimati,mnogo para za par bezveznih dijelova.

a origigi R sjedista :D

driver%20seat.jpg
 
Član
ah da to sam zaboravio,i to imaju jedna ljepsa,könig cini mi se,vise su profilisana.
al za takva sjedista treba min 1500k eur sa airbags i to sve sto ide,ova moja koja su dosla su meni sasvim okej.
a ono najvaznije a to je motor to nemam,al biche to mozda u drugom autu,ak ne to onda nesto jace sigurno ;)
edit:
ustvari to su ta könig,samo sto könig ih prodaje bez ovog r prisivenog.
uglavnom jako lijepa sjedista
 
Član
ma otiso bi ja sad na dyno kod srdjana da mi izmjeri al nema jos za 4motion kad bude,izmjerim pa ces viditi :D:D:D:lol::lol::lol::123:
 
Član
Volan je za svaku pohvalu, legao je pravo, jel ima razlike u precniku u odnosu na stari koji je bio?
 

JD.

Član
dobar volan pravo ;)

a sto se tice tog mahagonija, ja bi to mjenjao, jer mi je bilo kakvo drvo u autu odvratno nekako... ;)
 
Član
ma i meni je ruzno,al nije prioritet jos,kad bude viska 250 300 eura mozda se odlucim za taj set interijera,ima replika al nije ni blizu.
kad sam mogao gledati 2g u to mogu se jos strpiti
 
Super Moderator
drvo je extra kad imas u autu... posebno ako je ono tamnije klasicno... a ako je crno ufff..
audi noviji A6 onaj model od 2005 imaju prelijepo drvo
ti svoje ne diraj to je pravi highline ugodjaj ;)
 
Top