Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
pre jednostavne za moj ukus a toliko puno kostaju... izgledaju ko najobicnije petokrake sa poliranim rubom koje pravi svaka jebena marka felgi tako da ces na kraju uzalud pljunut ogromnu sumu novca koliko kostaju te eta beta a imat ces obicne petokrake.., moje misljenje baracuda tzunamee

i da nadodam pre pre previse su otvorene za 19ke ima komplet trap da ti se vidi ko kod ginekologa sto mi je malo gadno kad naspam felge diskic izfleda ko tanjiric za kafu neznam jesil o tome razmisljao drugo je na prošu imas 19ke petokrake pa disk popuni felgu a ovako... no way po meni...
 
Član
hvala svima na lijepim rijecima,
pike me zabrinjava,kod mene su pike veliki diskovi ofarbacu ih u pink tako da se nece vidit cijeli trap :)
stavicu hrčka s tockicem da mi pravu struju za grijace retrovizora.
 
Član
Stvarno prejaka cetvorka, svaka cast. A one su felge boli glava, nemoj druge ni gledati :icon_smile:
Vidio sam je ja uzivo jednom ja mislim, u Sarajevu .Ima prejak zvuk, samo naprijed...:cool:
 
Član
Meni bolje one Tzunamee mada i ove nisu loše ali nekako su prejednostavne i biće 'prazne' u velikoj dimenziji a ti kako hoćeš :D
 
Top