Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
Ja sam radio farbanje plastike al nije se bog zna pokazalo. Vrlo osjetljivo za grebanje i otiske prstiju, na vrucini isto blijedi
 
Član
Moze se osvjeziti i ta plastika da se ne grebe, da bude postojana, samo je pitanje koliko zelis uloziti. Da bi dobro ispalo treba potrositi malo vise materijala razlicitog.
 
Član
Kako si osvježio ove plastike ispod volana i glovebox plastiku, ako me razumiješ? Meni je poprilično izgubila boju, ali nemam ideju šta da radim jer je hrapava plastika, kako bi se lakiranje primilo itd.
Obicni mat sprej i lagano 2 sloja tanka i to je to,bez ikakvih primera i slicno evo drzi skoro godinu dana ;)
 
Član
Prelijepgolf,nisam ljubitelj fauvea ali mi se ovaj svida jako,vidam ga cesto po podhrastovima i na sedreniku :D
 
Član
Ja sam na breci,mislim cak da smo se jednom davno culi i za naljepnice za yugicha.. Ugl ako kad bude usput zovi ako zelis :p
 
Član
Uh nije se pisalo ovdje odavno evo ness se odradilo jos nekih ce radova biti al niss previse :
Kupljene sve 4 nove gume,prednje su 225 40 18 a zadnje 235 40 18:


foto upload

Felge su uradjene,uradjeno je sljedece:Lakiranje lica,Lakiranje bubnja(iznutra).Poliranje falceva(rubova),Poliranje centralnih cepova,Poliranje šarafića


Kostenlos Bilder hochladen


bilder hochladen kostenlos

Pa se bilo kod doktora Lige :D malo se farovi sredili:


bilder kostenlos hochladen


bilder kostenlos

I onda to u zavrsnici ovako izgleda:


bilder kostenlos


bild upload
 
Poslednja izmena:
Top