Golf 4 tdi

Golf 4 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
golf je lijep, al sto se tice da je ful ni blizu, a i sta ima da bude ful kad je to samo golf i prihvati ga takvog kakav jeste... kod mene nema nista sto ima tvoj golf pa opet svi se okrenu kad prodjem:D:D:Dnije to audi ili bmw da mozes da se rasipas sa ful ovo ono:cool::lol:
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
golf je lijep, al sto se tice da je ful ni blizu, a i sta ima da bude ful kad je to samo golf i prihvati ga takvog kakav jeste... kod mene nema nista sto ima tvoj golf pa opet svi se okrenu kad prodjem:D:D:Dnije to audi ili bmw da mozes da se rasipas sa ful ovo ono:cool::lol:
Opet za naše standarde golf je predobar.Ovaj tvoj je mašina.Evo čitao sam pa kažeš" Još ga ni u pola nisam sredio".Nisam ni znao da ovako lijepo bijela stoji na golfu 4

sandi_azra je napisao(la):
slican mom samo moj karavan i unutrasnjost crna nek je sa srecom ..navedi jos podataka ..imali klimu ? sta ima sve od opreme ? vidim blizu 200 000 preso .. sigurno si ga kupio u njemackoj i uvezo?:cool::cool: cijena kolko si platio ako nije tajna
Ma iz Njemacke je uvezen.Ima klimu, ESP i sve sa uvozom i carinom izašao 13 000 KM

M A R E X je napisao(la):
To kod tebe i jeste automacka AC klima a ovo drugo je digitalna ili drugacije climatronik
a kao drugo golf nije ni F od fula.......
Ima potencijala za pocetak skidaj tu oznaku D jer to nesmjes imati,i te ostalne naljepnice kao i oznake GOLF i TDI to je moja preporuka ;)

Ps. Za stopke uzmi transparent crni sprej i samozatamni zmigavac ima ga izgleda extra ;)



Ma on kakav takav je.Solidan je.Ima mnogo boljih.Al et sta je tu je.
 
bobom4Motion Wrote: golf je lijep, al sto se tice da je ful ni blizu, a i sta ima da bude ful kad je to samo golf i prihvati ga takvog kakav jeste... kod mene nema nista sto ima tvoj golf pa opet svi se okrenu kad prodjemIcon_mrgreenIcon_mrgreen:Dnije to audi ili bmw da mozes da se rasipas sa ful ovo onoIcon_coolIcon_lol

Opet za naše standarde golf je predobar.Ovaj tvoj je mašina.Evo čitao sam pa kažeš" Još ga ni u pola nisam sredio".Nisam ni znao da ovako lijepo bijela stoji na golfu 4


pa hvala druze, pa nisam ni ja znao dok ga nisam ofarbao, a ima tu jos dosta da se radi na njemu al tek na proljece sve ce da bude kako treba
 
Član
bobom4Motion je napisao(la):
bobom4Motion Wrote: golf je lijep, al sto se tice da je ful ni blizu, a i sta ima da bude ful kad je to samo golf i prihvati ga takvog kakav jeste... kod mene nema nista sto ima tvoj golf pa opet svi se okrenu kad prodjemIcon_mrgreenIcon_mrgreen:Dnije to audi ili bmw da mozes da se rasipas sa ful ovo onoIcon_coolIcon_lol

Opet za naše standarde golf je predobar.Ovaj tvoj je mašina.Evo čitao sam pa kažeš" Još ga ni u pola nisam sredio".Nisam ni znao da ovako lijepo bijela stoji na golfu 4


pa hvala druze, pa nisam ni ja znao dok ga nisam ofarbao, a ima tu jos dosta da se radi na njemu al tek na proljece sve ce da bude kako treba

Samo polako i nek ti je sa srećom
 
Član
dobar golf nije uopste los,malo je vise presao,ko da je taxi bio,al sta je tu je,,ako je iz uvoza vjerujem da je precjenjen,al et,,u biti nije los,mladji je,steta sto nije full oprema,,sve u svemu puno srece i puno predjenih kilometara;)
 
ehehehe Bobon napade covjeka :)

nije ovo na taxi-u po njemackoj ... samo covjek vise presao vozo se :)
covjek ne voli lose da se pise' i tacka

samo nisam znao da 2002 izdaje jos stope' kao u stariji modela (zuti zmigavci' i bijelo rikverc svjetlo) mislim zar ne bude zatamnjen pokazivac smjera ljevo-desno (zmigavac) Pozz :)

Standardni golf Lijep je Felgice stavis ko BOMBON :)
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ehehehe Bobon napade covjeka :)

nije ovo na taxi-u po njemackoj ... samo covjek vise presao vozo se :)
covjek ne voli lose da se pise' i tacka

samo nisam znao da 2002 izdaje jos stope' kao u stariji modela (zuti zmigavci' i bijelo rikverc svjetlo) mislim zar ne bude zatamnjen pokazivac smjera ljevo-desno (zmigavac) Pozz :)

Standardni golf Lijep je Felgice stavis ko BOMBON :)

pa i novi modeli 2003 godiste 130ks ima sa zutim,kod njega je 101ks a samo I crveno i zato su zuti,,uzmi npr. golfa 101ks a da je 2001 DI crveno i ima zatamljene migavce.
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
ehehehe Bobon napade covjeka :)

nije ovo na taxi-u po njemackoj ... samo covjek vise presao vozo se :)
covjek ne voli lose da se pise' i tacka

samo nisam znao da 2002 izdaje jos stope' kao u stariji modela (zuti zmigavci' i bijelo rikverc svjetlo) mislim zar ne bude zatamnjen pokazivac smjera ljevo-desno (zmigavac) Pozz :)

Standardni golf Lijep je Felgice stavis ko BOMBON :)

pa i novi modeli 2003 godiste 130ks ima sa zutim,kod njega je 101ks a samo I crveno i zato su zuti,,uzmi npr. golfa 101ks a da je 2001 DI crveno i ima zatamljene migavce.

Kod mene je kod druga 1,4 2001 pa ima one zatamnjene stopke,a znam momka kod kojeg je td(i) crveno ima oprme ko u priči pa stopke žuti žmigavac isto 2001 nema tu nekog pravila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top