Golf 4 TDI - Nurija

Golf 4 TDI - Nurija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
hahah jako zanimljivo.
"Audi - Svih oznaka i motora"
pa neznam koliko si upoznat s jednim obecanjem koje je bilo na zadnjem mostaru. tice se audija kojeg mozes da vidi u mom predstavljanju. nurija je nesto obecao ako ga ovaj audi uzme i nije ispunio. audi otisao u 14 klasu, a gdje je bio nurija...
nemam nista protiv njega ali nemoj tako pricati molim te...
 
Legend
Nemam ni ja nista protiv njega :)
Neznam koji je audi, i neznam sta je Nurija pricao, ali znam sta ja pricam pa pogledaj opet sta sam napisao.

Ljepo ti pise auta na ulici, i ljepo pise da je sto se tice SR-a nesto drugacija situacija.
Pa coovjece sto se trzas odma hahahahahahaha.

Sto se tice SR-a naravno da nemozes uvjek bit brzi od svih i svako je doceko kraj svoje zore i kraj svoje svjece. Nurijin golf nije ni blizu bio nekih velikih vremena, ali nikad se nije ni ocekivalo. Medjutim za auto koje je dizel i pojavljuje se na SR, i koje ima aerodinamicku liniju koliko i cigla, posramio je puno puno auta.
Njemu svaka cast, i svim iz njegovog tima koji su mu pomogli i oko sklapanja i oko svega. od 130 do 220KS je dalek put koji kosta puno para. A uzet auto od 30.000 pa se zajebavat sa njim nije mala stvar. Ali opet tako nije mala stvar ni uzet Golfa keca, kao recimo drug Alen pa od njeg napravit i preljepo i brzo auto, kao i Eso, kao i Edo, i nek se ne naljute oni koje sam zaboravio.

A to sto je Nurija rekao, nesto u Mostaru pa ga prozivas, prenjecu mu da ga podsjetim pa kad se vidite da ti se oduzi, na ovaj ili onaj nacin.
 

Lav

Član
ma slobodno reci zna i miki o cemu se radi :):)
nije meni nista duzan, samo je nesto obecao, jer nije vjerovao da je audi brzi od njega.
 
Član
koliko ova IV ima KS i interesuje me to sve sto je on izvukao iz 1.9 motora da li bi vise dobio KS da ima 2.5 V6 TDI ?
 

IGY

Član
izvukao si temu staru godinu i dva dana
cita li iko pravila foruma
NE DIZITE STARE TEME
a admini foruma trebali bi se pozabaviti malo starim temama i zakljucati ih
sve starije od 2-3 mjeseca pod kljuc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top