Golf 4 TDI - Nurija

Golf 4 TDI - Nurija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Bili neki momci iz Zenice ili Sarajeva neznam ni ja vishe, nesto ugradjivali xenone, pa ih drug malo provozao, prije nego je golf otisao na prerade.

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZVLJwNVsCTs"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZVLJwNVsCTs" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed></object>

Opet napomena treba vremena da ljudi odobre klip:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

:cool:
 
Član
Guli asfalt daki:D trecom trga lijevo desno do 160, sam kratko desnu na mjenjac i obje ruke na volan:D zivotinja od kola nema sta, jos cetvorica u autu bili.. A sad kad dodje od Dr Hote i kad krvolok uradi svoje, ne mogu ni zamislit...
 
Legend
Samo mu fale dvije R888, ali haj ti nemu dokazi to :) Mozda poslije Mostara ga nagovorim vec jednom da uzme. Al u dimenziji 17ke je citavo bogastvo.
 
Član
ja sam bio naprijed... majko mila :D nakon sto je cato dao gas prvo pitanje od moje strane je bilo: Da se ja zavezem? :D auto je zvjerka ipo,a moja 2 jarana dan danas pricaju kako cupa :) ubrzanje je nenormalno,ni sam nisam bio svjestan da je moguce uraditi ovako nesto od motora golf 4 ,veliki respect nuriji,1 mjesto u mostaru ga ceka
 
Član
Hehehehe pa koliko zavikase ja kontao ide 12 sec :) al ok , Krvolok ce uraditi dobar posao, ima TDI potencijal
 
Legend
Pa trebalo bi da bude oko 13 :) vremenom :) Mislim da mu fale poslije svega samo dizne od goriva i od nitra.
Steta sto on to sve nikad ne slika, mislim da samo ima ubacivanje intercolera.
A ko je ti viko :)
 
Član
xr4iboy
ja ovdje nevidim nista specijalno da ide samo cujem zvuk tak tak prepoznatljivi dizel :) :) :)


Pa naravno da se ne vidi kada nista posebno nisam ni stiskao auto, tudje je tudje...
Vidjece se sve u mostaru----aBd..;)
 
Legend
Jedno obrazlozenje, ja nenapisah da ovde auto ide 300 na sat, a komentari clanova sa foruma C_A_T_T_O - koji je vozio golfa i ostala 3ojca koji su bili jedan od njih clan forma Astra koji je valjda i snimao oni komentarisu i nemoras ici 200 da vidis kako auto ide vjerovatno ih je impresioniralo kako auto povuce ( i nevuklo, sa tolikim obrtnim momentom i turbinom ) A mozda bi trebao napisati listu kola koja bi se trebala da stide ove 4vorke, pa da onda nesto bude jasnije.

Honda integra typ R -godiste neznam ali po obliku 2000to pa nadalje neko od tih,
Audi - Svih oznaka i motora
Golfovi - Svih oznaka i motora ukljucujuci i GTI 5
BMW - M5 prvi koji je pao 95 godina-cipovan, BMW 2005 335, BMW 535 2006 one izmedju sve, osim M3 nikad se nisu sreli.
Mercedes ML AMG - cipovan
To je znaci sa ulice auta, dolazili su prosle godine puni sebe iz svih gradova a odlazili u nevjerci. Od tatinih sinova, to pobjeglica iz BIH tzv baustelaca.
A na SR-u je vec nesto drugo bilo je u puno jacih kola koja su gubila utrke iz raznoraznih razloga, kao npr nekakav subaru 4x4 turbo, koji je bio sporiji u Batajnici u nekoliko destinki od golfa, ili recimo vrijeme od 15sec bez nitra u Beogradu.
A vidicemo sta ce bit u mostaru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top