Golf 4 TDI lupka nesto

Golf 4 TDI lupka nesto

Član
Na leru cujem da mi nekad lupka nesto svako par sekundi. Kao da tandrce ili lupne pa nestane pa posle neodredjenog vremena opet. TAko i kad krenem polako dok idem lupne npr 5 na sat, preko toga ili prestane ili ne cujem od buke motora. To se odavno desava, a nemam nikakvih drugih promjena auto ide kako ide ko novo. Na 244000 sam radio veliki servis, i od tad svaki 10-12 hiljada mali servis. Sve fino radi, svi sto se razumeju malo bolje kazu kako lepo radi za i policija kad zaustavi pohvale pitaju koje je godiste itd.. Iako se ne razumijem, imam osjecaj kao da nesto nije podmazano pa nekako taj zvuk.. Dosipao sam ulje malo falilo, isto.
Drugi problem mi je da trese kad kocim.. Treslo je, ja ravnao prednje diskove, radilo mesec dana ko nov ni da zatrese ali opet posle mjeseca dana krenulo po starom da trese. Do cega je?
 
Član
Dobra ti ta policija druze sto te pohvali...
Jbm kako ja nemam te nafake... mene inace handre koliko si vozio smrde ti i gume i diskovi od kocenja

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
 
Član
Ma kod nas nocu po gradu uvek zasutave pa me zapamtili i zaustave radi reda onako da upisu tamo :D
Zadnji su mi bas losi ali prednji tresu. Prednji su na oko dobri.. Da nisu disk plocice one hvataljke krive mozda? Moze li do njih biti
 
Član
Jesi mjenjao disk plocice kad si ravnjao diskove, inace su im diskovi mana, jaka kljesta moras biti njezan s kocnicom :D. Jel ti lupa kad pritisnes kvacilo u leru ?
 
Član
Nisu jaka klijesta nego su nazad problemi jos od vremena golfa dvice, a naprijed se stave diskovi od 40KM/par i zato se krive
 
Član
Jesi mjenjao disk plocice kad si ravnjao diskove, inace su im diskovi mana, jaka kljesta moras biti njezan s kocnicom :D. Jel ti lupa kad pritisnes kvacilo u leru ?
Ne lupa kad stisnem kvacilo tad se auto bas utisa jos vise nego inace..
Nisam mjenjao disk plocice.
A za diskove nisam bas najbolje razumeo. Meni je neko rekao kad se sa mnom vozio da trese napred na desnoj strani..I kad sam prednje izravnjao onda nije ni trunke treslo mjesec dana i onda opet pocelo, tako da ne vjerujem da je do zadnjih nego do prednjih.. Koliko kostaju diskovi i disk plocice par prednji recimo da stavim neke normalne onako da nisu bas neke fels?
 
Poslednja izmena:
Top