Golf 4 tdi 85 kw, prednje opruge

Golf 4 tdi 85 kw, prednje opruge

Član
Prednja opruga na golfu je pukla a oznaka je jedna zelena i tri bijele tacke, nemogu da pronadjem na netu dimenziju tih opruga, pa ako ima neko da zna bio bih zahvalan
9376ffba993d2ac96b77678792d5b91a.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Član
Takvu oprugu mozes naci na otpadu negdje ,ja msm da ti nece dati jednu,moraces uzeti par opet polovne znaci opet ubrzo moze puci,moj ti je savjet uzmi nove prednje samo napomeni golf 4 dizel.
Prednja opruga na golfu je pukla a oznaka je jedna zelena i tri bijele tacke, nemogu da pronadjem na netu dimenziju tih opruga, pa ako ima neko da zna bio bih zahvalan
9376ffba993d2ac96b77678792d5b91a.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Poyy, https://www.silux.ba/proizvodi/ovjes-i-pogon/ovjes-i-ublazavanje?car=461201&mf=230&page=1 (nije reklama, ako je postavljanje linkova od prodavaca zabranjeno na sajtu, izbrisite komentar, samo hocu pomoci) , skrolaj na sajtu ispod i imas za golfa iv 3 opruge razlicitih cijena, prednje, nezz jesul za dizela (nazoves valjda i pitas), nove, nikad nisam kupovo nista od autodijelova ni preko neta ni u prodavnici autodijelova, al se znam snac na netu kolko' toliko, pa eto sta sam uspio nac u BiH.
 
Top