Golf 4 TDI 66kW kako do vise snage

Golf 4 TDI 66kW kako do vise snage

Član
Jel testirano koliko snage moze dati,nek daje 10ks za te novce isplati se,a ne onaj lazni osjecaj 30ks.
I koliko bi kostao remap za taj motor i na koliko bi se mogao dignuti sa standardnih 90ks?
I jos jedno pitanje kad bi se stavile dizne od 110ks,pricam o motoru sa bospumpom i koja turbina bi odgovarala na taj motor provjerena bez nekih posebnih preinaka i na koliko ks bi onda mogao ici sa remapom?
Dizne i turbo od 2.5 audia, intercooler od mercedes sprintera, auspuh fi60, kn panel filter, mapa i eto te na sigurnih 160ks.

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
 
Ja znam :) ubacis 3.2 ili bar 2.8,za pocetak I skupljas pare bar za jedne turbine :) kad sve spakujes imas malo vise snage
 
Član
Mislim da ti je dovoljno da uradis kvalitetan remap. Drug ima cvrku 66 kw cipovanu i isti smo do 160, doduse dvije osobe su bile u mom autu mada ne bi bilo neke razlike haha, ali opet extra za nju. Btw. ni trunke dima auto nema, turbo ociscen prije mjesec dana.
 
Član
Pa to auto mora imat 125-130KS a da je to dobio sa nekom divljom mapom s neta, i pri tome jos ne pusi, tesko je povjerovat
 
Član
Pa to auto mora imat 125-130KS a da je to dobio sa nekom divljom mapom s neta, i pri tome jos ne pusi, tesko je povjerovat

Ma kazem ti i meni je smijesno da tako ide al et haha

Pa eto dvije osobe u mom autu, a on sam u autu, jos je mozda nesto prije krenuo i tako do skoro 160 isli s obzirom da sam mozda skroz sitno bjezao, ali je svakako odlicno za nju. Bas cu vidit da snimi ubrzanje


Eto ti kako u mene ide sa 2 osobe.
 
Član
Joj brate u tebe kanala, pa ti ubijas sve u sta sjednes :D
Vozim poenkad tvornickog 66kW golfa i vozim korsu koja je u pet deka sa tim 2.0 tdi u petici i znam kolika je razlika, zato i kazem
 
Član
Hahaha mladost ludost :D Ma razumijem sta pricas, imao sam 66kw dvije godine i znam kako ne ide hahaha. Ja jesam vjerovatno nesto sitno brzi, ali ponavljam za 66 kw cipovanu ono je extra.
 
Ja sam mu ubacio tu mapu u G4,dobio sam je od jednog lika iz Engleske.Navodno je 85kw remap,ima i launch control,ali eto ide kao da ima i vise :D
 
Top