Golf 4 TDI 66kW kako do vise snage

Golf 4 TDI 66kW kako do vise snage

Član
Ovako pošto sam odlučio da ostavim golfa 4 TDI 66kW pa bi sad malo vise konja da izvucem sta da uradim a da nije čip znam da je to najisplativije al ne bi da mi puši ko ćiro od čega IC stavit ili nešto..
 
Ovako pošto sam odlučio da ostavim golfa 4 TDI 66kW pa bi sad malo vise konja da izvucem sta da uradim a da nije čip znam da je to najisplativije al ne bi da mi puši ko ćiro od čega IC stavit ili nešto..
Pozdrav ako hoces vise snage sta god da stavis I uradis nema nikakvog efekta sto se nece cip uradit da bi sve prilagodio

Ti mozes stavit veci ic neces nista postic mozda pad pritiska 0,1 ali opet bez ikakvog efekta , ako stavis dizne treba da se odradi cip da se.iskoristi njihov potencijal tako I za turbo znaci na njega nista ne mozes odradit sto neces prilagodit to sve cipom ako pricamo o vecoj konjazi

Nc Chip Tuning
 
Moja preporuka da ne diras nista, ako ti je puno dat 100€ za remap garant je taj golf pri izdisaju zbog zapustanja
Treba imat ispravno auto za chip i kad se uradi nece dimit, svako auto sam chipovo i nikad nisam imo problema
 
Član
E jbg vama odma cim je golf ne valja,e da znate da valja! Samo sam htio drugacijim putem a da nije cip ali eto...
 
Član
Pozdrav ako hoces vise snage sta god da stavis I uradis nema nikakvog efekta sto se nece cip uradit da bi sve prilagodio

Ti mozes stavit veci ic neces nista postic mozda pad pritiska 0,1 ali opet bez ikakvog efekta , ako stavis dizne treba da se odradi cip da se.iskoristi njihov potencijal tako I za turbo znaci na njega nista ne mozes odradit sto neces prilagodit to sve cipom ako pricamo o vecoj konjazi

Nc Chip Tuning
Znaci ipak cip,znaci jedni 30KS je taman?
 
Drug cip ti je najeftinije najednostavnije

Sve ostalo je bacanja para ako na kraju ne odradis remap uzaludna prica

Odradi remap , ako si laik I ne razumes se bas fino kazes necu da mi purnja a da ide malo bolje

Ne kazemo mi da ne valja golf samo kazem da nece dimit ako je sve u redu sa.motorom

Fino vcds u ruke proveriti :

Maf stvarna vrednost I zadata vrednost

Dizne 1,2,3,4 koja su im odstupanja

Ako je motor na bosch pumpi proveriti paljenje u vcds da li je u zoni normale ako nije pomjeriti pumpu dok ne bude gde treba

Turbo pritisak u voznji zadati pritisak I stvarni pritisak

Osnova za remap

Pozdrav

Nc Chip Tuning
 
Član
Sve sam.gl
Drug cip ti je najeftinije najednostavnije

Sve ostalo je bacanja para ako na kraju ne odradis remap uzaludna prica

Odradi remap , ako si laik I ne razumes se bas fino kazes necu da mi purnja a da ide malo bolje

Ne kazemo mi da ne valja golf samo kazem da nece dimit ako je sve u redu sa.motorom

Fino vcds u ruke proveriti :

Maf stvarna vrednost I zadata vrednost

Dizne 1,2,3,4 koja su im odstupanja

Ako je motor na bosch pumpi proveriti paljenje u vcds da li je u zoni normale ako nije pomjeriti pumpu dok ne bude gde treba

Turbo pritisak u voznji zadati pritisak I stvarni pritisak

Osnova za remap

Pozdrav

Nc Chip Tuning
gledali smo neki dan dizne sve je ok,turbo ok.. Onda iza NG ide chip hvala ti
 
Član
Covjek ti napisao,i odmah je pomisao ako chipujem dimit ce,za to postoji optimum i postoji neki maximum chipovanja,istotako ti lijepo kaze za ove prerade,dzaba ti je ubacivati te stvari bezmape,nova mapa date komponente imaju svoje znacanje i naravno punom parom da funkcionisu.Mada sad se ne isplati na te kw nesto raditi,rokni chip 115ps ce biti dovoljno.
 
Član
E jbg vama odma cim je golf ne valja,e da znate da valja! Samo sam htio drugacijim putem a da nije cip ali eto...
Probaj mu zacepiti auspuh krompirom ili kukuruzom. Jos bolje pur pjenom... Tako da sva snaga koja izlazi na auspuh,bice preusmjerena nazad na motor,na tockove...

Ima da slajdra u petoj...

Eto.

Povecat ces snagu a nista ne kosta...
 
Glupost koja radi "varalica" obicna.

Sto se.mene tice ljepse skupit para za dobar remap I odradit ga da auto radi kako treba u svim uslovima.

Drugo su chip boxevi koji kostaju po 300e koji su napravljena da rade kako treba koriste se samo u zemljama gde se na registraciji vozila kontrolise I software

Nc Chip Tuning
 
Glupost koja radi "varalica" obicna.

Sto se.mene tice ljepse skupit para za dobar remap I odradit ga da auto radi kako treba u svim uslovima.

Drugo su chip boxevi koji kostaju po 300e koji su napravljena da rade kako treba koriste se samo u zemljama gde se na registraciji vozila kontrolise I software

Nc Chip Tuning
Jel testirano koliko snage moze dati,nek daje 10ks za te novce isplati se,a ne onaj lazni osjecaj 30ks.
I koliko bi kostao remap za taj motor i na koliko bi se mogao dignuti sa standardnih 90ks?
I jos jedno pitanje kad bi se stavile dizne od 110ks,pricam o motoru sa bospumpom i koja turbina bi odgovarala na taj motor provjerena bez nekih posebnih preinaka i na koliko ks bi onda mogao ici sa remapom?
 
Top