Golf 4 restartiranje DVD-a,Mp3 prilikom paljenja

Golf 4 restartiranje DVD-a,Mp3 prilikom paljenja

Član
e0beca0e1248c034c3aaef89db5e7b1f.jpg

Ovako,imam pioneer sa slike,prije toga neki sony,i sad pri verglanju ugasi se i restartuje se i svaki put moram namjestat ponovo sto iritira totalno jer imam bass i moram mu db stimat i gluposti
Postoji li nacin da prilikom verglanja se ne gasi ili slicno
 
To ti je sve normalno i mora da se gasi,za nacin taj sto kazes ne vjerujem da postoji al napisace ti neko strucniji.
 
Član
Jee normalno ali nije da se restaruje i npr odmah cd ili usb krenu od prve pjesme,upalim auto 100 puta na dan i slusam pjesmu koja je prva na listi pa mi dode da zapalim i Dincu i onu ti si zena za sva vremena
 
Jee normalno ali nije da se restaruje i npr odmah cd ili usb krenu od prve pjesme,upalim auto 100 puta na dan i slusam pjesmu koja je prva na listi pa mi dode da zapalim i Dincu i onu ti si zena za sva vremena
emoji23.png
Jee normalno ali nije da se restaruje i npr odmah cd ili usb krenu od prve pjesme,upalim auto 100 puta na dan i slusam pjesmu koja je prva na listi pa mi dode da zapalim i Dincu i onu ti si zena za sva vremena
:D mozda radio gubi memoriju jer nije spojen na stalnu struju,radi li ti radio bez kontakta ?
 
Član
Pogresno spojen dvd , najbolje ti je izvadi dvd i uzmi onu 12 V ispitnu i vidi koja ti zici svjetli na deku kada nije upaljen kontakt a ni kljuc ubacen u bravu. Onda daj kontakt al neka ti je ugasen dvd i vidi koja onda svjetli . Te dvije zice kad otkrijes , zamjeni im mjesta i rješio si problem. Tako je kod mene bilo na radiu , svaki put reset kad ugasim auto i sto kazes usb uvjek od prve pjesme dok nisam uradio ovo sto sam napisao. Time ces moci koristiti dvd bez kontakta te ce on uvjek imati napon pa se u buduce nece resetovati . Poz :D
 
Član
Kad izvuces player, imas zutu zicu i crvenu na playeru, na stekeru za napajanje su iste zice, mozda nisu iste boje. Jedna ti je napajanje glavno (memorija) a druga je pobuda sa brave da gasi i pali player na bravu. U tebe je trenutno pobuda na napajanju dirrktno na akumulatoru, a napajanje (memorija) na bravi. Zato kad ugasis auto tebi je pobuda na glavnom plusu na akumulatoru a napajanje player-a ide preko brave i gubi memoriju jer prekidas svaki put memoriju. Moras to rijesiti sto prije jer ti od toga moze brava da izgori jer se napaja preko nje player i vuce veliku struju a preko brave ne ide veca struja od pola ampera ili 1 amper a ti vuces 4-5 ampera. To su samo kod VAG-a uradili da su okrenuli te zice i nije prvi kojem sam okretao zive. Samo obrni zice pobude i napajanja i neces imati problema vise sa gubljenjem memorije. Ako nisu iste boje, to mozes raspoznati po debljini zice, zica od napajanja je deblja od pobude.
 
Član
Oo daa upravo evo,ne kontam nikako sto je majstor spojio zutu u crvenu zicu a crvenu u zutu O.O
Uglavnom problem rijesen!!
 
Top