Golf 4 relej crko?

Golf 4 relej crko?

Član
Ubzadnje vrijeme, nekih 3-4 dana, mi blinka lampica od grijaca, cim upalim auto, trazio malo po netu, kazu 90% da je prekidac stop svjetala, ali tu je sve ispravno, negdje spominju relej grijaca, sumnjam na to, primjetim da malo duze vergla, samo me sad interesuje ako ko zna da mi kaze koji je broj tog releja, na netu se spminje par brojeva pa nisam siguran?
Golf 4 1.9 tdi 66kw
 
Pa provjeri ispravnost grihaca to bar na cetvorki nije tesko poskidas lulice s grijaca i jedan po jedan ispituj
Treba ti komad zice duzine jednog metra i stavis na grijac kedan kraj zice a drugi na + od akuu ako pocne blago varnicenje grijac je ok tako i ostale provjeris mada i dijagnostika ispise koji nevalja
 
Nije relej ispod vozacevih nogu tu nemoj bezze gledattaj relej je ispod motorica brisaca ispod lijevog brisaca ;)
 
Član
Imao sam isti slucaj prije 10ak dana. Sada ne znam sta i kako, uglavnom kad stisnes kocnicu nazad ne svijetli nista. Cini mi se da su mi rekli neki modul otisao. Uglavnom platio sam 35 km i sad sve u redu..
 
Član
Jutros primjetim da ne blinka lampa grijaca, kadd nakon par kilometara ponovo poce blinkati, I tako nekad se pali, nekad jok.
Povezivali na dijagnostiku, izbaci gresku VAG Error Code: 17970
Fault Location:
Fuel Quantity Adjuster (N146) - Upper Limit Reached
Majstor malo stelovo bos pumpu, trenutno ne blinka nista, vidicu sutra sta se desava
 
Top