Golf 4 radio , vađenje

Golf 4 radio , vađenje

Član
Pozdrav . Golf je 2001 godiste i izgleda nema nazad u vratima zvucnika. Na golfu mi je dosao samo orginalni radio .. analogna klima i onaj prostor za mobitel ili naocale ( nebitno ) . Zanima me jedno , kako se vadi ovo sto je ostavljeno za "ostavu" . Pokusao sam da izvučem ali ne ide :D

Drugo pitanje je u vezi zadnjih zvucnika. Znaci kod rodaka na b5+ ima muzika u svim vratima,isto orginalni radio sa changerom. Znaci kod njega na kastofonu ima opcija za zadnje zvucnike , tj tu stima hoce li mu jednako pjevati ili ce upaliti samo prednje / zadnje. Kod mene nema te opcije , radi se o cetvrtoj tipki kraj tipke za pojacavamje . Konkretno me zanima jel ovaj kastofon ima izlaze za zadnje zvucnike i da li su ostavljene zice u vratima za zvucnike :D

Mozda sam malo smorio al eto :)
 

Prilozi

  • innen 1.JPG
    innen 1.JPG
    216,3 KB · Pregleda: 80
Član
Pozdrav . Golf je 2001 godiste i izgleda nema nazad u vratima zvucnika. Na golfu mi je dosao samo orginalni radio .. analogna klima i onaj prostor za mobitel ili naocale ( nebitno ) . Zanima me jedno , kako se vadi ovo sto je ostavljeno za "ostavu" . Pokusao sam da izvučem ali ne ide :D

Drugo pitanje je u vezi zadnjih zvucnika. Znaci kod rodaka na b5+ ima muzika u svim vratima,isto orginalni radio sa changerom. Znaci kod njega na kastofonu ima opcija za zadnje zvucnike , tj tu stima hoce li mu jednako pjevati ili ce upaliti samo prednje / zadnje. Kod mene nema te opcije , radi se o cetvrtoj tipki kraj tipke za pojacavamje . Konkretno me zanima jel ovaj kastofon ima izlaze za zadnje zvucnike i da li su ostavljene zice u vratima za zvucnike :D

Mozda sam malo smorio al eto :)
Samo GAMMA, MFD I MCD imaju izlaze za zadnje zvucnike u golfu 4, ALPHA I BETA nemaju, imaju samo dva izlaza, tj. za prednje zvucnike, mislim da nije problem razvesti sa jednog izlaza kablove za dva zvucnika ako ti sta znaci ali nije to to.
Ako nemas ovaj alata za vadjenje, improvizuj, mozes uraditi kao ovaj na snimku
od neke kartice napravis alat, a sto se tice instalacije za zadnje zvucnike nema je fabricki, osim ako je neko nekad razveo, tako je u modelima sa dvoja vrata, neznam da nije sta drugacija situacija u cetvorkama sa cetvera vrata
 
Poslednja izmena:
Član
Kod mene je karavan , a znam ja kako da izvadim radio al neznam kako da izvadim ono iznad radia , onaj prazni prostor.
 
Član
Nemaš ti te tipke da podešavaš
Evo pogledaj sliku, ( 4 dugme / balance ) ako ga igrom slučaja kod sebe nađeš biće dobro:D
 

Prilozi

  • slika-236353-5647678c426af-velika.jpg
    slika-236353-5647678c426af-velika.jpg
    69,6 KB · Pregleda: 53
Član
Koliko vrijedi ovaj radio ko u stexa? Imam ga extra zvuk. Ubi ozvucenje u autu. Al bi mjenjao za neki drugi oem radio malo moderniji
 
Član
Koliko vrijedi ovaj radio ko u stexa? Imam ga extra zvuk. Ubi ozvucenje u autu. Al bi mjenjao za neki drugi oem radio malo moderniji
Ne znam koliko vrijedi ali koliko se sjecam kad sam kod druga (koji takodje ima jettu kao vas dvojica i isti radio) popravljao auto vidjeo sam da ima pojacalo na zvucnicima, isto bas extra zvuk u autu
 
Buraz, uploadfromtaptalk1451118672954.jpg
Klikni "bal" i okreni taj krug s kojim pojacavas, okreni ga u lijevu stranu.... Ako ti nista ne bude pjevalo nema zvučnika, jer u nekim verzijama golfa 4 nemaš zvučnike nazad.
 
Član
Nemas izlaze na radio , nemas instalaciju, nemas zvucnike zadnje. polica se ne vadi prije radia , nego se prvo radio izvuce pa onda polica, pazi da konektore ne iscupas sigurno nemas koda pa bi mogao ostat bez muzike i na prednjim zvucnicima
 
Top