Golf 4 puko zadnji trap curi ulje iz diferencijala?

Golf 4 puko zadnji trap curi ulje iz diferencijala?

Član
Sad si frajer sto si mi to reko, cestitam svaka cast!

Tema se zove savjeti i kvarovi, ja sam pitao jel se kome slicno desavalo jer zadnji trap da pukne kad vozilo nije pod teretom je glupost cista. Ti ako ne mozes da mi kazes savjet zaobidji molim te, dobio sam vec jednom ban zbog takvih kao sto si ti i dobit cu ga opet nije me briga. Ja pomazem ako mogu nekome, ako ne mogu necu ga ni lijepit ni blatit, nije ovo glupost nit je stranica larine igraonice, meni auto treba za posla hitno nisam u mogucnosti sad da platim popravku, ne znam koliko ce me izaci ni kako ni sta, zato sam otvorio temu da vidim jel se nekome nesto slicno desilo i koliko je para dao na opravak!
Pa kad si počeo glupo temu, kakve si odgovore očekivao?
Ja bacao gra, gledao tarot, zvao Milana tarota, gledao u kuglu sta moze biti sa tockom i sto stoji nakrivo, nigdje odgovora.
Sto nisi fino digao na dizalicu, skinuo tocak, uslikao slucaj pa da ti kazemo sta je ako znamo, da vidimo sta se desilo, a ne ovako.
Izvini, ali u pravu sam, ljuti se koliko hoces.
To je isto da nekom crkne motor i uslika haubu i pita sta moze biti pa da mi nagadjamo, a ni haube otvorio nije.
Jbg, zao mi je, ali tako je.
 
Napravio sam u pitanju je lafeta bila i izaslo me 140 KM. Sto se tice tebe Oggy postujem svacije misljenje, postuj i ti mene da sam ja radio 16 sati i u pola 1 da se to desilo da sam ja umoran i da nemam zivce drkat se s tom zajebancijom u ta doba.. Najveci razlog sto sam postavio je sto mi nije jasno zbog cega se desilo nazad tezine 0 bilo, nisam isao po rupama, nista se nije desilo samo propao zadnji kraj kad sam stao u mjestu i gotova prica. Sta i da sam digao na dizalicu? nista ne mogu u ta doba da uradim..
 
Član
Napravio sam u pitanju je lafeta bila i izaslo me 140 KM. Sto se tice tebe Oggy postujem svacije misljenje, postuj i ti mene da sam ja radio 16 sati i u pola 1 da se to desilo da sam ja umoran i da nemam zivce drkat se s tom zajebancijom u ta doba.. Najveci razlog sto sam postavio je sto mi nije jasno zbog cega se desilo nazad tezine 0 bilo, nisam isao po rupama, nista se nije desilo samo propao zadnji kraj kad sam stao u mjestu i gotova prica. Sta i da sam digao na dizalicu? nista ne mogu u ta doba da uradim..
Sve razumijem, nhf, ali eto vidis da si i sam skontao da sam u pravu. Drago mi je da si rijesio i da nije nista ozbiljno i preskupo. Skontaj da ti nikako nismo mogli pomoci na osnovu zapocete teme. Ziv bio.
 
Član
Pa sta je bilo s njom? Popolovila se, pukla na spoju ili? Nejasno mi da se samo tako tocak izvali...sreca pa nije bilo pri brzoj voznji
 
Top