Golf 4 puko zadnji trap curi ulje iz diferencijala?

Golf 4 puko zadnji trap curi ulje iz diferencijala?

Eh ovako ljudi moji vracam se s posla maloprije i stao da se okrenem i desi se sta se desi.. puce mi trap kako sam krenuo u rikverc ne znam zbog cega, bio sam prije mjesec dana kod majstora i kaze da je sve u redu i zadnji i prednji trapovi pa mi nije jasno kako je ovo puklo i sta mislite koliko ce da mi bude popravka?
Q6NToux.jpg
 
Član
Kakvog diferencijala? Jel 4motion?
Mozda je iz kočnica ulje
Mozda je pukla glavcina, lafeta, struho pod pa otkinuto... nista bez pregleda.. realno ne bi trebalo bit puno para ako nije nesto vise podrobljeno... jel samo lijeva strana?
 
jest samo lijeva taksista neki stao govori mi isto da je struhla lafeta pa je moguce da je to, de mi reci jel izvodljivo da mi skine zadnji diferencijal da mi ga napravi samo na prednji pogon kome god kazem da je duplak svi govore "ma gdje ces to ovo ono" ?
 
Član
jest samo lijeva taksista neki stao govori mi isto da je struhla lafeta pa je moguce da je to, de mi reci jel izvodljivo da mi skine zadnji diferencijal da mi ga napravi samo na prednji pogon kome god kazem da je duplak svi govore "ma gdje ces to ovo ono" ?

Klasicno vozi dok se ne raspadne i sad bi nesto kemijao. Fino odvezes auto majstoru promjene sve sto se sasulo i to je to.
 
Evo jedna svjezija slika po danu, odvukao sam majstoru sinoc odslepo me bihamk i govori mi on da ima puno auta pa ce moj uzet u toku dana da radi, javim vam kako je proslo
13493634_1136188983070574_1257402131_o.jpg
 
Šta ima gledati, bitno je pitati i temu otvoriti za svaku glupost?
Jedva čekam da se kola krenu sama od sebe popravljati tipkanjem po tastaturi.

Sad si frajer sto si mi to reko, cestitam svaka cast!

Tema se zove savjeti i kvarovi, ja sam pitao jel se kome slicno desavalo jer zadnji trap da pukne kad vozilo nije pod teretom je glupost cista. Ti ako ne mozes da mi kazes savjet zaobidji molim te, dobio sam vec jednom ban zbog takvih kao sto si ti i dobit cu ga opet nije me briga. Ja pomazem ako mogu nekome, ako ne mogu necu ga ni lijepit ni blatit, nije ovo glupost nit je stranica larine igraonice, meni auto treba za posla hitno nisam u mogucnosti sad da platim popravku, ne znam koliko ce me izaci ni kako ni sta, zato sam otvorio temu da vidim jel se nekome nesto slicno desilo i koliko je para dao na opravak!
 
Top