Golf 4 prestali raditi el.podizaci

Golf 4 prestali raditi el.podizaci

Član
Pozzz odjednom su mi prestali raditi el. podizaci stakala,retrovizori,osvjetljenje kad otvorim vrata i svjetla rikverc,kopcao na dijagnostiku nista ne izbacuje,osiguraci svi ispravni pregledao sve.

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk
 
Član
Vrlo vjerovatno CCM-modul zadužen za elektriku u autu.. kad crkne desava se tako da poludi elektronika, ne radi dosta stvari itd. Kod vecine auta je oko volana tj. letve volana, valjda se neko javi ko se zezao s tim na VW pa te uputi detaljnije
 
Druze radil ti centralna ako radi okreni kljuc na odkljucavanje i drzi par sekundi tada bi trebali svi prozori sami da se otvore ako ni tad nista se ne desi tj.ne otvore se prozori onda skini modul on je povis letve volana istekaj ga raskaci s konektora ostavi malo nek se ohladi na par minuta skini klemu s akuua ponovno sve skopcaj i tek tada vrati klemu pa pobaj
Nekada treba reset modulu a i elektonici auta ;)
Probaj ne kosta nista ja sam na tu foru rijesavao dosta problema tipa neradi centralna i tako te gluposti ;)
 
Član
Probao sve,izgleda da ona nema komfort modul ona je 99 godina daljinsko je neko ugradjivao nije originalno,skidao klemu nista gledao osigurace ispravni,releji isto

Poslano sa mog HTC Desire 320 koristeći Tapatalk
 
Član
Trebala bi imat, taj modul kontrolise i osvjetljenje unutrašnjosti, retrovizore, grijace, prozore itd...sa svim tim imas problem tako da mislim da bi morao biti
 
Ima ona fabricku centralnu ali nema dljinca pa zbog toga je dogradjen daljinski to ti nema veze vadi glavni modul centralne od auta njega izvadi jer preko njega ide sve
Ili skini tapacirung Pa sa motorica skini elektroniku3 torxa odvrnes motoric je vani istekaj elektroniku s njega zakaci brifer na izlaze s elektronike spoji glavni prekidac i probaj dali dolazi struja do motorica
 
Top