Golf 4 Mahex:D

Golf 4 Mahex:D

Član
RE: Golf 4 TDI

predobra cetvorka,svidja mi pravo,boja joj je samo taka sto bi rekli,,cuvaj je,sretno u svim radovima koje budes radio,puno predjenih kilometara ;);)
 
Super Moderator
RE: Golf 4 TDI

fin je golf a ako ovako bude izgledao kao sa ove zadnje slike onda ne moze da bude bolji ;)
 
Član
RE: Golf 4 TDI

druze, sa ovim felgama ce ti izgledati jos visi, budi siguran u to! moraces auto spustit, ja vozim na 17kama i -3 to je najbolja kombinacija..
 
Član
RE: Golf 4 TDI

Astra je napisao(la):
druze, sa ovim felgama ce ti izgledati jos visi, budi siguran u to! moraces auto spustit, ja vozim na 17kama i -3 to je najbolja kombinacija..

hvala druze.planirao sam malo spustiti.samo neznam koje opruge.neznam sta bi dobio kada bi ove skratio??

allroad je napisao(la):
fin je golf a ako ovako bude izgledao kao sa ove zadnje slike onda ne moze da bude bolji ;)

hvala druze

ArminM je napisao(la):
predobra cetvorka,svidja mi pravo,boja joj je samo taka sto bi rekli,,cuvaj je,sretno u svim radovima koje budes radio,puno predjenih kilometara ;);)

hvala druze:cool:
 
Član
RE: Golf 4 TDI

Druze cetvorka ti je odlicna, a sto se tice skracivanja opruga to nikao, jer gubis na udobnosti, otce ti lezajevi i ostale stvar jer auto nece imati nikakavu amortizaciju. Moja preporuka ti je da uzmes nize opruge i mislim da nisu skupe. Sreto u daljim radovima!:cool:
 
Top