golf 4 letva volana

golf 4 letva volana

pozz svima ima li netko iskustva na forumu sa golfom 4 ili bora isto je počela mi je da kucka letva volana izmjeno sam sve amortizere kugle krajnice spone i aksijalne na kraju nema dalje nego letva.....nije jos pustila ulje ponasa se super al ima manu da kucka na rupama i neravnimama i stvara iritirajuci zvuk u volanu a volim da mi je auto tip tip pa mi smeta....pitanje je sljedece dali trazit dobru polovnu koje se krecu od 200 do 300 km koje su sve mačak u vreći ili da uzmeme reparaciju koja dodje 400 km i dobijem dvije godine garancije svaki savjet dobro doso da nebacim pare bezveze hvala svima
 
Član
dok ti nepusti ulje nemjenjaj ne bacaj pare to sto kucne ponekad mogu bit odbojne gume na amortizerima"solje" kvalitet te gume na istim cungalunga bi bolje napravila
 
sema911 je napisao(la):
dok ti nepusti ulje nemjenjaj ne bacaj pare to sto kucne ponekad mogu bit odbojne gume na amortizerima"solje" kvalitet te gume na istim cungalunga bi bolje napravila

stavio sma nove prije dva dana sve orginal iz ovlastenog nije do njih nisam ni mislio odmah mjenjat malo cu se raspitat sta i kako da se ne zaletim bezze
 
Član
meni je curilo na letvi volana mozda godinu i eno je cica jos vozi i kaze da curka ulje i samo dosipa tako nebrini sory al neispalti se u auta vise ulagatt dok ne crke nedirajj
 
dadao_style je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
dok ti nepusti ulje nemjenjaj ne bacaj pare to sto kucne ponekad mogu bit odbojne gume na amortizerima"solje" kvalitet te gume na istim cungalunga bi bolje napravila

stavio sma nove prije dva dana sve orginal iz ovlastenog nije do njih nisam ni mislio odmah mjenjat malo cu se raspitat sta i kako da se ne zaletim bezze

Koliko si platio odbojne gume ako nije tajna :icon_smile:
 
caus-turbo je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
dok ti nepusti ulje nemjenjaj ne bacaj pare to sto kucne ponekad mogu bit odbojne gume na amortizerima"solje" kvalitet te gume na istim cungalunga bi bolje napravila

stavio sma nove prije dva dana sve orginal iz ovlastenog nije do njih nisam ni mislio odmah mjenjat malo cu se raspitat sta i kako da se ne zaletim bezze

Koliko si platio odbojne gume ako nije tajna :icon_smile:

aksijalni i gume 80 km
 
Član
Provjeri krst/križ koji se nalazi ispod volana, kod mene lupka, ali ne mora značiti da je otišao možda se može dotegnuti...
 
Top