golf 4 karavan

golf 4 karavan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hoce jaran da malo sredi cetvorku karavan pa ako imate kakvih linkova i slika da postavite jer na googlu koliko sam ja vidio skroz je tanko

hvala
 
Član
Bekir je svoju ćuniro pa može vidjeti s njim,nema tu puno politike,prednji dio isto kao obična čvrka,ozada uzme štopke za karavansku izvedbu i nek goni :cool:
 
Član
Chuza je napisao(la):
Farove,stopke,gewinde i falcare i nemoze bolje ;)

a zatamnit :lol:
ma znam to, nego cisto nako da vidimo kako bi to ispalo
sad cu bas potrazit bakirovu temu ista je boja ko kod bakira
 
Član
evo sa starim felgama

11112008500ja6.jpg
 
Član
Pa sta je tu sredjeno, osim felgi:D

eh sad moj prijedlog.

gewinde, maska bez znaka, angle eyse smoked farovi (na njih one lajsne stavit), stopovi kristalni smoked. Felge petokrake falcare 16.ke- 17.ke. Zatamnit 15% max.
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Pa sta je tu sredjeno, osim felgi:D

eh sad moj prijedlog.

gewinde, maska bez znaka, angle eyse smoked farovi (na njih one lajsne stavit), stopovi kristalni smoked. Felge petokrake falcare 16.ke- 17.ke. Zatamnit 15% max.


Potpissssssssss
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Pa sta je tu sredjeno, osim felgi:D

eh sad moj prijedlog.

gewinde, maska bez znaka, angle eyse smoked farovi (na njih one lajsne stavit), stopovi kristalni smoked. Felge petokrake falcare 16.ke- 17.ke. Zatamnit 15% max.

AE farovi,maska bez znaka,sve u boji auta,felge,ne znam za spuštanje,ozada isto viri krovni spojler,nije baš tako malo kao što se čini,uporedi stock karavan i vidjećeš :cool:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Pa sta je tu sredjeno, osim felgi:D

eh sad moj prijedlog.

gewinde, maska bez znaka, angle eyse smoked farovi (na njih one lajsne stavit), stopovi kristalni smoked. Felge petokrake falcare 16.ke- 17.ke. Zatamnit 15% max.

pa skoro sve to skoro bakirova ima
ja sam trazio slike a ne savjete
ugl. hvala svima
 
Član
Lejla@ Vidim te danas u eklipsi, lijep auto- josh ljepsa djevojka za volanom. idealna kombinacija:)
Armin@ Vako gledajuci sa strane, nevide se prerade, a posto prvi put vidim ovu cvrku(josh sa strane) nisam znao da ima prerade..., a ev' sad nadjoh na netu nekih slika, lijepa je fakat;)
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Pa sta je tu sredjeno, osim felgi:D

eh sad moj prijedlog.

gewinde, maska bez znaka, angle eyse smoked farovi (na njih one lajsne stavit), stopovi kristalni smoked. Felge petokrake falcare 16.ke- 17.ke. Zatamnit 15% max.

Gevinde nemam al imam amortizere kratke i opruge crvene-stoje u sobi i cekaju prolece... angelsice imam (lajsne na njih nikad = fuj) stopke imam kristalne ali nisu smoked, feluge idu S Line 17" cuce u grazi i cekaju prolece na njih idu gume KUMHO 245/40, maska bez znaka je tu isto kao i zadnji krovni spojler, uskoro ide skidanje znaka sa gepeka... po pitanju tamnjenja ceka da se zakon jos malo izdefinise, nebi da imam problema s murijom...

Nek jaran prati samo clean look i to je to... bez dzidja i gluposti kao obrve na angels farove, bar po meni.......
pozzzzzzzzzzzz...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top