Golf 4 highline V5 2.3

Golf 4 highline V5 2.3

Član
Evo prije 2 sata kupio sam Golf 4, 99godina presao 208.000, 2.3benzin 150ks,prvo ce doci na red skidanje "tuning" branika :D i stavljanje org,mozda i od R32,felge ce ove godine jos ostat ove, platio sam ga 2.500€,+820reg i tehnicki..Evo slike, stavljen ima neki avspuh zvuk NENORMALAN :icon_twisted: Nove slike za koji dan kad stavim org branike,skinem sve ruzne naljepnice i masku bez znaka.sad idemu skupljat km :D :D

466735307910713842014868.jpg

419164287728405296918474.jpg

459901332154271915817789.jpg

469095332125951207815636.jpg
 
Član
Nikad mi neće biti jasni ljudi koji ovo počine autu, pa makar to bio i VW.

Simpatičan mi je ovaj VW-ov motor, uvijek mi je bio nekako vrlo interesantan.
 
Član
super je pocelo sa radovima a ove proadj sve branike i trazi kosto rece od R32 ili od love kad ih prodas uradi sebi na autu nesto najprece...lijepa motorizacija felge nisu lose farovi i stopke isto tako mogu proci ne znam kakav je unutrasnjost i ove brave farbaj u crno ili boju auta...et toliko imas super masinu...;)
 
Član
branike imam vec jedno musteriju za 150€ prednji i zadnji, od R32 ima kolega kod kuce pa mu netrabaju pa cu ih uzet od njega malo so ogrebani ali nista strasno..Felne su malene :D 17ice, ove gudine cu zvozat ove a sljedece godine cu uzet 18,ili 19 col.
 
Član
"od R32 ima kolega kod kuce pa mu netrabaju pa cu ih uzet od njega malo so ogrebani"
:icon_eek:

ma ja nije to nista, imam ja jednoroga u garazi a pola nam je zamrzivacu ostalo od prosle godine...
R32 origigi branik vredi suvog zlata...
 
Član
Samo polako, znam kako je tesko takav auto doveati u red, samo redom, za pocetak skini branike i vozi bez njih :p

P.s. Snimi zvuk, petak je to mora da reze
 
Član
znam da je branike od R32 tesko naci,ali kod njega su u garazi vec 2godine u kutijama pa...kupio jih je kad je radio jos u njemackoj,a posle nekog vremena se predomislio pa ih nece stavljat :cool: , necu ga prodat jer sam uvijek trazio 2.3 gledao sam 3takve al svi sjebani jedino ovaj je bilo dobar ali ružan sa ovim branikima,to zamjenim i onda je top :D
 
Član
inace su slovenci poznati kao veliku tjuneri i inovatori:lol::lol:, to sam se uvjerio na par auta sto je drug dovozio. znaci sto ljudi mogu uusrat auto to je cudo jedno, samo oni mogu xenone spajati naponskim kablom od pegle, mogu isjeci pola karambolke i svezati vezicama drugi dio i tako dalje, stvarno su ljudi cudo:D

cim se s ovog auta skine ova grdosija s prednjeg kraja i stavi normalan branik vec ce to biti puno bolje, zatim lagano isto ucini i sa zadnjeg kraja i eto auta da valja. probao sam ovaj 2.3 motor i fkt leti u ovoj sasiji
puno srece i da je dovedes u zavidno stanje;)
 
Top