GOLF 4 / HELP

GOLF 4 / HELP

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Postovani,treba mi vasa pomoc.Upravo sam se vratio iz INTER auta gdje sam narucio nove rukohvate za svoje auto i kada sam pitao da li je moguce naruciti plasticni nastavak koji ide na prednju karambolku od V6 4motion,njihov racunar je izbacio nemoguce,te sam odustao od toga,dok NIPEX kaze da je to moguce,medutim najbolje je da provjerim s vama da li je to neko uradio ili neko od vasih blizih i da li je to moguce,da ne trosim pare bezze.Do januara namjeravam zamjeniti ove rukohvate,taj prednji nastavak,skinuti GOLF TDI s gepeka i najvjerovatnije naruciti ove stopke koje vidite na slici,meni se licno svidaju,jer nisam neki ljubitelj LED DIODA i tih svjetala mada sve zavisi od auta i misljenja ljudi.Znam da ovo nisu neka ulaganja,s obzirom na vasa ulaganja i projekte,ali svaki pocetak je dobar,posebno u mojim godinama.
 
Član
Stopke mi se svidjaju i to su po meni najbolje stopke za g4.
Sretno u daljim radovima.
Pozz
 
Član
Kao sto vidite rukohvati su bili uzas,ali razlog je to sto je plastika presvucena nekim gumiranim materijalom.Znam da su josh neki ljudi s foruma imali isti problem,pa ukoliko nekog zanima cijena,kostaju 155 KM.A nastavak od V6 4motion 92 KM.Na jednoj slici manjih dimenzija vidite kako zapravo izgleda taj nastavak od V6 samo sto ga ja ne bi farbao u boju auta zbog vise razloga.Stara vozi auto i cesto se zakaci,medutim plastika je savitljiva i vrati se na mjesto,ali ukoliko je ofarbano doslo bi to pucanja farbe i tak to.A na ovoj drugoj slici vidite kako zapravo stoje ti farovi na sivom golfu,ukoliko imate nekih savjeta i ponuda izvolite...
 
Član
Stopke extra, samo naprijed. Sto se nastavka tice ama bas sve se moze, samo je pitanje love/truda :) A da li pase direkt, ne znam, ali se pripasati moze sigurno ;)
 
Član
Znam sta je u pitanju u vezi rukohvata..imao sam isti problem.na mjestima koja se najvise koriste inace,ta neka guma se guli sa plastike i bas izgleda ruzno..ali ja sam jedan dan bio vrijedan i uzeo neko sredstvo za skidanje masnoce..ne sjecam se kako se zove,poprskao..cekao nekih 10 min i onda krpom strugao dok me ruka nije zabolila:icon_biggrin:poslije nekom polir pastom nekoliko puta i sad je ko novo:icon_smile:Samo ondje gdje su dugmici za podizace stakala nisam mogao....ali ne primjecuje se.
-Opet najbolje je staviti nove pa kako hoces;)
 
Član
Da,da,to je too,ali opet,imao sam nekog kesa i prvo sam to htio da uradim,pa sam otisao i narucio orginalno ali dolazi tek 9 januara...Zbog silnih praznika i neradnih dana u Njemackoj...Ako mi neko moze provjeriti da li odgovara taj nastavak od V6 4motion na mog golfa bio bi mu veoma zahvalan.Pozz za sve.Stopke vjerovatno iduu polovinom januara.Toliko od mene...
 
Član
Ja mislim,ali nisam 100% siguran da ide...tj skida se onaj original nastavak i nabacujes taj...nema smisla da je drugacijih dimenzija:icon_rolleyes:
 
Član
I ja mislim da ide,u INTER autu se ne razumiju puno u to,mislim ovaj covjek s kojim sam dogovarao jer on samo ukuca u racunar i racunar izbacio da je drugacija sifra karambolke od v6 i od obicnog golfa,tak da...Ali moram to provjeriti,cut cu se s jednim jaranom iz NIPEXA-a da mi to provjeri...
 
Član
ako ti ja mogu kako pomoci sa tim plastikama da vidis da li pase javi mi pa da pogledas,ne znam imal tih plastika na mom autu
 
Član
to bi trebalo da je ova dole zadnja plastika ova crna jel?
dsc00827ku6.jpg

to strendzeri zovu lips cini mi se
 
Član
Jooj raja sve mi vise dajete nade... I ja sam gledao nekoliko foruma na kojima ljudi to stavljaju...Da lov2xlr8,to je taj crni plasticni nastavak.Vidio sam ti danas autoo ispred merkatora kad sam isao u inter auto...Oduzima mi daaah...Toliko mi se svida...To bi najbolje bilo,da se nademo pa uporedimo otprilike branike,da vidimo jel se razlikujuu i jesul slicne linije tih nastavakaa,ak bude ok da to odmah kupim.
 

JD.

Član
_NeRkOoO_ je napisao(la):
kada sam pitao da li je moguce naruciti plasticni nastavak koji ide na prednju karambolku od V6 4motion,

je li mislis na ovaj nastavak na prvoj slici sto si postavio ?

to ti je nije od VW nastavak nego od Riegera tako da to ne mozes naruciti u VW salonu
 
Član
Ups,tek sam sad vidio da nisu upotpunosti isti.Ali mislio sam na ovaj nastavak sto je na ovom golfu 4 v6 4motion od lov2xlr8.Takav nastavak se moze naruciti,100 km orginalni preko INTER auta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top