Golf 4 GTI Vasi savjeti i iskustva?

Golf 4 GTI Vasi savjeti i iskustva?

Član
Pozdrav ekipa. Ako moze pomoc savjeti i sta bilo ako netkoo zna vezano za ove motore i za konkretno ovaj auto : http://www.olx.ba/artikal/18494530/golf-4-gti/
Brat mi uskoro polaze i dizat ce kredit za auto pa sam mislio ili da on uzme ovoga ili da ja njemu dadnem svoga a da ja uzmem ovoga pa da vas pitam za savjete da ili ne . Vec sam se malo cuo sa momkom nista konkretno nismo puno pricali otici cu ga jednom pogledati. Cijeni ga oko 11 tisuca moglo bi se jos spustiti mora se registrirati i nesto jos oko ovjesa i tapacirunga unutra. Ako netko zna nesto o ovome autu pisite haha hvala :D Auto je drama koliko vidim moram ga jos uzivo pogledati :D
 
Ne znam koliko ti je bitno to sto je GTI, sto je benzinjara,
ali na njemu nista posebno nema, osim sto je dobro usminkan.

Ja bih se prije odlucio za ovakvu verziju http://www.olx.ba/artikal/19560859/golf-iv-r32/
U fullu, fabricka izvedba.

Mislim auto je sređen, lijep, ulozeno truda. Ali moje misljenje da ne vrijedi toliko.
Jako lijep golf, očuvan, još sa ovim r32 branicima je zgodan. :D
Da uzimam golfa 4, za njega bi se dobro raspitao...
 
Član
Hehe imam neku zelju GTI-a da vozam a ova 4 je vrh koliko vidim sa slika a cijenu da je oboriti valjalo bi :D
 
Član
da je 1.8t s3 vrijedio bi ovih para ovako ne vidim na autu nista vrijedno sa slika jos kad vidim manuelnu klimu :arghh:.sa slike se vidi dbw eletronski gas malo se treba navici na njega vjerovatno nema sport podvozje dosta audia ih isto nema .motor ako se sjecam 210 nm sa 1750 rpm da ne duljim pcv sistem zna otic (vw ga zove sluzbeno prv) po godistu ko3s (u raji je zovu tako ) turbina moze se fino cipovati bez problema maf strada cesto od starosti i losih filtera ja moj cistim godisnje ovj gljiva na ovom motoru bespotrebna i vise stete prave bobine treba uradit upgrade od r8, par senzora izmjeniti. sa slika vidje da je amer tek sad od ovoga treba bjezati furali su long life izmjenu ulja nesto puno oko 30.000Km ako se sjecam motori puni garezi kako hoces da se i to provjeriti auto nije za grada definitivno potrosnja nije velika ali ne snalazi se gradu ili si spor ili si prebrz bar u mom slucaju zna ponekad se poderat koje crijevo od vakuma , ovaj da je bar radnjen na nekih 250 ks pa da vrijedi te pare. jeftinija i bolja kupovina leon cupra 1.8t 225ks ili za te pare ganjat audia tt ima opcija kako hoces meni je ova cijena besmislena a mozda mi je nesto promaklo vrijedno na ovom autu:)
 
Član
da je 1.8t s3 vrijedio bi ovih para ovako ne vidim na autu nista vrijedno sa slika jos kad vidim manuelnu klimu :arghh:.sa slike se vidi dbw eletronski gas malo se treba navici na njega vjerovatno nema sport podvozje dosta audia ih isto nema .motor ako se sjecam 210 nm sa 1750 rpm da ne duljim pcv sistem zna otic (vw ga zove sluzbeno prv) po godistu ko3s (u raji je zovu tako ) turbina moze se fino cipovati bez problema maf strada cesto od starosti i losih filtera ja moj cistim godisnje ovj gljiva na ovom motoru bespotrebna i vise stete prave bobine treba uradit upgrade od r8, par senzora izmjeniti. sa slika vidje da je amer tek sad od ovoga treba bjezati furali su long life izmjenu ulja nesto puno oko 30.000Km ako se sjecam motori puni garezi kako hoces da se i to provjeriti auto nije za grada definitivno potrosnja nije velika ali ne snalazi se gradu ili si spor ili si prebrz bar u mom slucaju zna ponekad se poderat koje crijevo od vakuma , ovaj da je bar radnjen na nekih 250 ks pa da vrijedi te pare. jeftinija i bolja kupovina leon cupra 1.8t 225ks ili za te pare ganjat audia tt ima opcija kako hoces meni je ova cijena besmislena a mozda mi je nesto promaklo vrijedno na ovom autu:)
da je 1.8t s3 vrijedio bi ovih para ovako ne vidim na autu nista vrijedno sa slika jos kad vidim manuelnu klimu :arghh:.sa slike se vidi dbw eletronski gas malo se treba navici na njega vjerovatno nema sport podvozje dosta audia ih isto nema .motor ako se sjecam 210 nm sa 1750 rpm da ne duljim pcv sistem zna otic (vw ga zove sluzbeno prv) po godistu ko3s (u raji je zovu tako ) turbina moze se fino cipovati bez problema maf strada cesto od starosti i losih filtera ja moj cistim godisnje ovj gljiva na ovom motoru bespotrebna i vise stete prave bobine treba uradit upgrade od r8, par senzora izmjeniti. sa slika vidje da je amer tek sad od ovoga treba bjezati furali su long life izmjenu ulja nesto puno oko 30.000Km ako se sjecam motori puni garezi kako hoces da se i to provjeriti auto nije za grada definitivno potrosnja nije velika ali ne snalazi se gradu ili si spor ili si prebrz bar u mom slucaju zna ponekad se poderat koje crijevo od vakuma , ovaj da je bar radnjen na nekih 250 ks pa da vrijedi te pare. jeftinija i bolja kupovina leon cupra 1.8t 225ks ili za te pare ganjat audia tt ima opcija kako hoces meni je ova cijena besmislena a mozda mi je nesto promaklo vrijedno na ovom autu:)
Hvala kolega na iscrpnom tekstu pomogao si mi :D
 
Top