Golf 4 GTI skidanje srednjeg lonca?

Golf 4 GTI skidanje srednjeg lonca?

Član
Pozdrav svima. Zanimaju me vasa misljenja i savjeti za skidanje srednjeg lonca od Golfa 4 GTI-a 1.8t. Prvenstveno bih htio da dobijem jos na zvuku pa sam mislio da skinem srednji lonac medutim u njemu se cuju sitne vibracije pa se malko cuje pretpostavljam od saće da se odvojila koja a mene to iritira pa bih htio to da rijesim. E sada imam dilemu posto to moram svakako rijesiti dali da ga skroz skinem ili da ga rastavim i ocistim sve iz njega i ponovno vratim na auto? Samo bih htio da jos dobijem na zvuku a srednji lonac u svakom slucaju moram rijesiti zbog iritirajuceg zvuka pa sta vi mislite?
 
Član
pa mislim da u srednjem loncu nemaš šta čistit,a rastaviš li ga samo ga nećeš moć sastavit :D, ako već misliš izbijat iz njega sadržaj onda ti je bolje skini ga skroz i zavari cijev. Ako ti se zvuk nebude sviđo opet ga možeš vratit nazad
 
Član
pa mislim da u srednjem loncu nemaš šta čistit,a rastaviš li ga samo ga nećeš moć sastavit :D, ako već misliš izbijat iz njega sadržaj onda ti je bolje skini ga skroz i zavari cijev. Ako ti se zvuk nebude sviđo opet ga možeš vratit nazad
Pa da na to sam mislio da izvadim iz lonca sav onaj "sadrzaj" haha al kada vec radim oko toga probat skroz skinuti i zavariti cijev samo da vidim sta drugi kazu da ili ne da ne bude nekih nuspojava za motor :D
 
Super Moderator
Ako izvadis iz lonca sav sadrzaj i stavis tako prazan lonac nazad mozes samo izgubit snage
 
Član
A reci mi drug, sta si osjetio/dobio sa vadjenjem katalizatora?

Send via Gameboy Color
 
Super Moderator
Ako skines i stavis cjev, mozes napraviti bolje jer ces napraviti bolji i direktniji protok. sa supljim loncem ces napraviti gore i tacka. Bio turbo motor ne bio supalj lonac i vrtlozenje u loncu pravi samo gore
 
Top