Golf 4 GTI 20th Anniversary

Golf 4 GTI 20th Anniversary

Član
Care neka je sa srecom. Mislim da si se sada vjencao sa ovim autom, ali bar imas auto da valja. Ni ja ne volim golfove ali se za ovog nebih bunio.
Tebi sretno i pamet u glavu...
 
Drug nemam sta pricati a da vec nije rečeno. Uživaj čuvaj ga kao i prethodni vlasnik i imaces za par godina veoma vredan auto. Sto se tice jette gli jeste retka ali nikad nece biti kao jubi.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Prijatelju ne znam sta da kazem osim,ljubomoran sam :)Cuvaj i pazi to auto kako zasluzuje jer imas nesto veoma vrijedno i rijetko.
I da nadodam morao bi se sloziti za ove narancaste zmigavce sto je netko napisao ali u kombinaciji sa sidemarkerima u braniku,ako se odlucis za to ja ti imam kataloski posto sam ja sebi nove uzimao.

Edoze da imao je malu tablicu ali ako sam dobro upoznat bivši vlasnik auta je kao i vlasnik jubija iz mostara mislio da ova nasa ogromna kockasta tablica ne ide na ovaj branik i zato su ih prodali sto je po meni velika steta i valjalo bi da nadjes od amerikanca zadnji branik.Jer eno kod mene mozes vidjeti da ide nasa tablica i izgleda odlicno.


Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Član
Prijatelju ne znam sta da kazem osim,ljubomoran sam :)Cuvaj i pazi to auto kako zasluzuje jer imas nesto veoma vrijedno i rijetko.
I da nadodam morao bi se sloziti za ove narancaste zmigavce sto je netko napisao ali u kombinaciji sa sidemarkerima u braniku,ako se odlucis za to ja ti imam kataloski posto sam ja sebi nove uzimao.

Edoze da imao je malu tablicu ali ako sam dobro upoznat bivši vlasnik auta je kao i vlasnik jubija iz mostara mislio da ova nasa ogromna kockasta tablica ne ide na ovaj branik i zato su ih prodali sto je po meni velika steta i valjalo bi da nadjes od amerikanca zadnji branik.Jer eno kod mene mozes vidjeti da ide nasa tablica i izgleda odlicno.


Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
Hvala na lijepim rijecima :D Mozda i bude tako al sad za sada neka ovako kako i jest imao sam nekada u planu da uradim US model u farove i da svijetle "zmigavci" u lajsnama od branika. A za branik sta ja znam opet da trazim sada zadnji branik samo zbog tablice ne znam nije toliko bitno sada mada vjerujem da bi i sa US formatom tablica lijepo izgledalo. A koliko bi ovo para bilo za zmigavce da se uradi i kome da se javim da uradi to :D
 
Pa eto mogu i ja nije problem heh mislio sam da je 25 edition do sada.

isto je sve samo sto ga europlanji i kanadjani drugacije zovu...U EU je 25 godina gti edition jer je 25 obljetnica GTI-a, a u kanadi 20 anniversary jer je prvi GTI uvezen 1983 a ovaj je 2003g pa iz toga i taj naziv 20 anniversary...a isto tako jer USA nije imala mk3 jubi :)
 
Član
Ma znam da nije al steta ga ne staviti ako uspijes naci da bude u orginalu.
A sto se us modula tice to ce ti svatko tko se kuzi u struju spojiti za 3min.A module imas cini mi se za 150kn na vwcc uzeti,i ni slučajno spajati sidemarkere da svijetle.To ce biti cirkus vec,spoji da rade samo zmigavci u faru kako dodje i u orginalu.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
 
Top