Golf 4 greška POMOĆ

Golf 4 greška POMOĆ

Član
Ima li iko da mu se dešavalo slično,ili neko ko zna.Upali mi se na displeju Stop i piše Brems Fehler,neka greska oko kočnica,i ujedno mi se pali i gasi znak od ručne,to tako traje jedno 10 sekundi i onda se ugasi,i nista vise nema,do sledeceg puta kad upalim auto.Primjetio sam desava se cesce kad je kisa.Rekoa mi je majstor da su diskovi pri kraju,ima li veze sa tim?Auto se ponasa normalno,nemam nikakvih problema,jedino eto to sto mi javlja interesuje me sta je.Svaka info dobro dosla.
Znači piše STOP i Brems Fehler,i pali-gasi se znak od ručne.
 
Član
paknne potrosene il,. to mi se desavalo kada se pregriju pakne il kada vozis sa podignutom rucnom
al najvjerovatnije pakne potrosene sagni se i provjerii
 
Član
sema911 je napisao(la):
paknne potrosene il,. to mi se desavalo kada se pregriju pakne il kada vozis sa podignutom rucnom
al najvjerovatnije pakne potrosene sagni se i provjerii

Na zadnjem mjenjanju ulja mi je majstor rekoa da trebam mijenjati uskoro,ali nije reko da se sta pali,znaci vjerovatno su potrosene,ali nzm je li to tgo pa sam zato stavio ovde,jer nevolim nista crveno na displeju,i skodi li sta.uglavnom auto radi savrseno,nema nikakvih problema.hvala
 
Član
Naručio sam ja komplet sve diskove i plocice za naprijed i nazad,ali kad se vratim sa puta.Imam sutra preguliti 700km,pa zato pitam da nije sta drugo u pitanju.ne ide mi se ovde u servis ako je neka sitnica,skupi su.
 
Član
sigurno ce morat i diskoove mijenjat a oni su prednji 100km i vise a zadnji 70km + pakne ispod 50km prednje i zadnje tu negdje tako da sam se zahebo racunaj 300
 
Član
Kako misliš identičan problem. Pa ako su pločice pri kraju normalno je da svijetli lampica. Diskovi možda i nemoraš mijenjati, treba vidjeti kakvi su. Imaš senzor samo za prednje pločice. Diskove možeš i sam zamijeniti kao i pločice nije problem. Zašto plaćati 200 km
 
Član
pepi970 je napisao(la):
Kako misliš identičan problem. Pa ako su pločice pri kraju normalno je da svijetli lampica. Diskovi možda i nemoraš mijenjati, treba vidjeti kakvi su. Imaš senzor samo za prednje pločice. Diskove možeš i sam zamijeniti kao i pločice nije problem. Zašto plaćati 200 km

Ok,to je to znaci,da ne trazim dalje,pali se lampica od rucne,smigce jer su istrosene plocice.sutra imam preguliti veci put pa cu mjenjati,skodi li sto ponekad iskoci upozorenje?
 
Član
Još jedna stvar. Ta se lampica pali i ako imaš manjak kočionog ulja u posudi pogotovu u zavojima i na nagibima pa provjeri i to može biti i do toga. Ako je do pločica imaju one još dosta mesa tako da se nemoraš brinuti, ali za svaki slučaj provjeri kočiono ulje u posudi.
 
Član
Problem riješen,falilo kočionog ulja u bočici,i kad uletim u krivinu ili idem uz obalu palila se,dosuo i sad nema problema.Hvala svima.Može LOCK;)
 
Top