Golf 4 Fojnica

Golf 4 Fojnica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
jel on prvo u nesta opalio ? neko rece da se ne moze uvest.. mislim da moze izgleda mi noviji model (nagadjam)... nedavno sam vidio slicnu stvar samo sa golf 1 al njemu je sve otislo :D
 
Član
moguce neki stub ili banderu.. ja sam onda udarila ukoso u drzac/stub branika na autoputu i otkinula tako cijeli tocak
 
Član
sory za OFF
ovde kod nas golf kec izletio u krivini i udario u betonski most odvalio jedan betonski stub i metar željezne ograde i sletio u potok,kad su ga izvukli samo promjenili točak i ošli kući ne vidi se nikakva šteta :icon_question: :lol:
ja blehnuo gledam naka šteta na mostu njemu ništa :D
 
Kako sam cuo od raje iz grada neki auto mu izletio,posto je tu uzak put na mjestu udesa
mada nekontam ovaj otkunut tocak!:icon_confused:
 
Član
To te je neko udario na parkingu, a posto je sigurno volan bio okrenut u desno izvalio ti je točak skupa sa ostalim!
 
Član
a ko je ovdje itz fojnice... dobio sam ja razglednicu.. +parkirao na taxi stand'... nemaju 2 taxista u gradu... ja 20 metara nize.. prekoputa onog centrala...
 
Član
kad sam isao u kiseljak prije 7-8 dana vidio sam ovu cvrku isla ispred mene prema kiseljaku i ccovjek il je momak neam pojma bas ludo vozi.. vidio da sam ja iza njega s svojom cvrkom i veli on fakin on ga napurgo ali mi nije mogao pobjeci bili kamioncici neki ispred njega:lol::lol:.. neko je rekao od vas ovo je onaj GTI.. pa nema cvrka GTI.. nema nazad oznake koji je motor ali je benzinka i to ljuta benzinka vidio sam po astartu kako ga covjek chera:lo::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top