Golf 4 farovi

Golf 4 farovi

Član
Ćao momci :D
Ovako, na autu imam one standardne sijalice u farovima (žute). Sad bi ja htio staviti neke imitacije xenona, pa sam prevrnuo pola gugla i sad ne znam šta da mislim haha.
Mislio sam staviti T10 W5W LED diode kao poziciju, ja mislim da momak traži po 3KM za svaku.
Dalje, konto sam staviti ovu za duga http://www.olx.ba/artikal/17382095/h4-xenon-cool-blue-sijalica-6000k-90-100w/
Treće je da ne znam koje sijalice idu za kratka svjetla.
Htio bi da to bude u nekom plavo-bijelom fazonu.
Sad sam se zabrinuo jer sam vidio da je potrebno stavljati neke releje, šta ja znam jer se sijalice od 100w previše griju.
Meni je sad glupo ići do majstora da to sredi, htio bi ovo pokušati sam.
Najbolje bi mi bilo kada bi neko mogao naći linkove za sve to kod jednog člana kako bi mogao da naručim poštom.
 
Član
najbolje je da ganjaš xenon imaš i jeftiniji set pogledaj na piku
ovaj link što si stavio za ove sijalice bolje ne uzimaj čim padne kiša nema te nigdje kao da nemaš farova znam iz iskustva
 
Član
Pa eto može neko naći kakve oke xenone na piku da ne idu baš do 200KM jer je to previše za mene...
 
Član
Jaro kad skupis para ugradis lece oko 100KM. i stavis xenon i vozis ko covjek jer xenon bez suociva je smrt za ostale u saobracaju valjda znas i sam to, neku noc bas vozim laganu voznju i nakav papak iza mene sa tim "seljackim xenonima" kako mnogi kazu ubise u oci da sam ga morao propustiti jer mu idu skoro do neba i bacaju na svu stranu kao kod svih.

Moj savjet bez ljutnje ikakve

Evo kako bi to trebalo kulturno da izgleda ;)

Pozzz....

golf4morimoto.jpg




Tu razliku mozes vidjeti na slici a kamoli uzivo

xenon3ax0.jpg


best-xenon-iasi-vw-golf4-xenon-h7-1.jpg
 
Član
ja imam na golfu xenon bez sočiva niko mi ne blica,oborio sam malo farove vidljivost je i dalje extra i ne smeta nikom
 
Član
Nema sanse da baca kako treba...i nista ne pomaze oborenost. Vjerovatno na tehnickom i ne ides na aparat za farove...nema sanse da se podese...ali kako si oborio ne zaslepljuje u velikoj mjeri. Ali je katastrofa i dalje.
 
Član
ja imam na golfu xenon bez sočiva niko mi ne blica,oborio sam malo farove vidljivost je i dalje extra i ne smeta nikom

Ja nikome ne blicam, jer kakve fajde, malo se iznerviram ali i to sam smanjio na minimum.

I da, do sada nisam vidjeo ni jedno auto sa "seljackim xenonima" da su mu u redu od golfa keca do audija sestice.
 
Član
Nema sanse da rade kako treba kad je sama sijalica drugacijeg oblika. A i lumen je dosta veci
 
Top