Golf 4 color lcd board i ostalo

Golf 4 color lcd board i ostalo

Član
1. Da li je ovo moguce ugraditi ovako u Golf 4?
Ja trenutno imam board komp ali do pola ekrana i godiste je 2002 kraj, ali je model 2003.
Ovo je bas cool ako moze?
2. Ove svetlece tipke iznad 4 zmigavca gde se podesava jacina duvanja kroz ventilaciju, kod njega svetle a ja to nigde ovde nisam video ni u jednog golfa da ima ovako da svetli, kod mene je obicno na krugic koji se gura gore dole. Ovo kao da je sa drugog auta ubacio ali ne znam sa kog jer ni na pasatu ni na bori nisam video ovako.
Ima i na ovim malim otvorim sa strane na desnoj i na levoj te tipke da svetle. Da li to mogu i ja kupiti i ugraditi?
Na vratima ispod podizaca stakala, ima dve tipke za gepek to sam vidjeo u passata da ima a nisam na golfovima, da li je to on naknadno ugradio ili to fabricki ima u full opremi?

3. Kad bi kupio volan sa komandama od bore naprimer, bi li mogao spojiti samo da svetle dugmici na volanu nije bitno da rade, nego bitno je samo da svetle da bi ljepse izgledalo po noci svakako nije mi originalni radio u autu.
 
Član
Kako se spoje da svetle jer ove sad kod mene ne svetle, na sta da ih spojim kad sad nema nikake struje sigurno do ovih mojih?
 
Član
18072006060.jpg

znam da ovi imaju u passata b5 sad da li ima u golfu zadnje serije ili u gti ne znam.
maxresdefault.jpg

ovo od ventilacije to ti je od bore,a ako nemas dovedes sebi plus i minus,mada ja bi ti preporucio ko je vec mjenjao to da nadjes elektricara i nek ti sredi to sve ili nekoga ko je radio ima ljudi su ovdje na forumu to radili.
07.jpg

volan mozes i od sestice i sedmice ubaciti ako gledas JP perfomance tu lik stavlja od 7 volan na golfa 4
evo ovo je jos gotivnije al to sve kosta..a te ventilacije nije tesko zamjeniti i po meni su ljepse od bore te nego na mk4 golfu.
 
Član
Display je neko posteno programirao. Svaka mu dala..
Nesto slicno ja trenutno razvijam za svoju plavu pa cemo vidjeti dokle ce to otici
 
Top