Golf 4 CD/MP3 radio original?

Golf 4 CD/MP3 radio original?

Član
Ovako; u auto je bio originalni CD radio, ali netko ga je izvadio i stvaio Alpha kasetas i sad mi konstatno trazi CODE dok izvucem kljuc pa bih to da promjenim na originalni CD unit koji je dosao u vozilo.

E sad;
Da li je u Golf 4 dolazio originalni CD unit koji je citao i MP3 ili je samo CD?

Moze malo objasnjenja, slike i tacni nazivi unit-a, mjesta gdje nabavit, ko ima?
Ako nije belaj:icon_smile:

Isprike adminima ako tema vec ima ( trenutno nemam misa pa sve radim tastaturom, pa mi se ne da trazit dalje po forumu:lol:)
 
Administrator
ako se ne varam u G4 je dolazio kasetas a ispod njega se nalazio cd ;) i mislim da cita samo audio a ne mp3 format... nek me neko ispravi ako grijesim ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ako se ne varam u G4 je dolazio kasetas a ispod njega se nalazio cd ;) i mislim da cita samo audio a ne mp3 format... nek me neko ispravi ako grijesim ;)

Da ali u mene je 2003god, fabricki je dosao sa cd(sa navigacijom ili bez to ne znam), tako mi bar jedna osoba kaze jer u njega je u 4 isto taj (CD) od VW
Da li odgovara u iz passata 2002/2003 god. takav isti unit?
Znaci slicno onim sto dolaze u Golfu 5-ici.
 
Član
kod mene je mk4 2003 isto redizajn... i ima cd i navigaciju...cita sam audio cd-ove... a ima i obicni kasetas i cd posebno bez navigacije..i cd gdje je nema display...ako ti to ista znaci ...ako te sta zanima pitaj
 
Član
Taaky je napisao(la):
kod mene je mk4 2003 isto redizajn... i ima cd i navigaciju...cita sam audio cd-ove... a ima i obicni kasetas i cd posebno bez navigacije..i cd gdje je nema display...ako ti to ista znaci ...ako te sta zanima pitaj

eh to...interesuje me taj sa navigacijom i taj bez..koji su modeli..mislim naziv tih unita..imas mozda slike da ih vidim...znas li mozda kako im se krecu cijene?
 
Član
Taaky je napisao(la):
kod mene je mk4 2003 isto redizajn... i ima cd i navigaciju...cita sam audio cd-ove... a ima i obicni kasetas i cd posebno bez navigacije..i cd gdje je nema display...ako ti to ista znaci ...ako te sta zanima pitaj

opet ti s tim redizajnom haha:icon_biggrin:

imas single cd
imas onaj delta radio cd 2din
i mcd navi i mfd navi

nema MP3 u cetvorki

ali imas od pola 9n3 radio cd mp3 rcd 200 naziv koji pase u cetvorku 2din kockasti, samo moras ako je starija cetvorka 97-99 uzet canbus prrtvarac
cijene single cd + gamma kazefoton 100 eur, delta 150-200 eur,polov mp3 150-200 eur,mcd 150 eur, mfd(+cd changer) 300-500 kako naletis
 
Član
a ko je rekao da ima mp3... citaj..ja sam napisao da cita sam audio cd.ove..i kod mene je ova mfd +cd changer ...samo sam zelio pomoci koliko mogu...kod mene je pacific paket opreme ...ako ti sta pomaze...i evo ti slika kako izgleda..
http://img203.imageshack.us/i/14082010016.jpg/ ..ako jos sta teba pitaj =)
 
Član
ma tebe sam mislio samo ovo "opetti s tim redizajnom"

ovo osztalo je autoru teme islo

a kad vec pitas, tvoja nije mfd nego mcd,cak ti i pise u cosku :)
 
Top