Golf 4 by DEEZ - komentari

Golf 4 by DEEZ - komentari

Kolega auto izgleda odlično! Odlični detalji dolaze na auto a tek kad recaro sjedne to ce bit odlično! Riješi neke malo veće felge! Jedina zamjerka ovaj veliki spojler na gepeku nekako mi odskače!
 
Član
imao sam cast da vidim auto uzivo stvarno je extra samo nastavi sa radovima a enterijer cista 10-ka nema onih kina lajsni i plastika po autu;):123:
 
Član
:icon_biggrin:

Sto se tice spojlera jako mi se dopada, najblizi je onom sa R32, ali kada bih nasao OEM definitivno bih svoj demontirao. Na zadnjoj fotografiji vidi se cesta iza auta pa deluje kao da spojler viri 30cm iza, stvarno smesno izgleda. Ne bih isao na vece tockove od 17", bar ne sa ovim motorom jer je ovo prvenstveno porodicni automobil a tek deset mesta nakon toga moj ljubimac. Cenim misljenje, slazem se da bi to imalo unapredjen izgled ali upitna je funkcionalnost i isplativost.
 
Član
Pa ja, nisi ti ko ja... pa da ti pola stvari nedovrseno ostane :cool:
ono sto se zapocne do kraja se i zavrsi. Prelijepo brate.

I ako ti nije mrsko baci nam ovih dana jednu sliku po mraku, da vidimo osvjeteljenje.
 
Član
Golf sa stilom :D Gotivno uradjen, unutrasnjost posebo a i ocuvan je dobro tako da :icon_smile:;)
 
BHT Ovisnik
druze golf ti je prelijep u svakom smislu :cool:
kontam nije ga valjda prodao pa ga sada predstavlja:D
znam da furas r32,ali kako bi bilo kada bi unutrasnjost fara bila crna:icon_biggrin:
 
Član
Hvala na komentaru, nisam bas azuran sa vodjenjem ove teme, bilo je jos radova na autu koje nisam podelio sa ljudima.
 
Član
Hvala na komentarima,
enterijer jos uvek nije kompletiran, neki detalji su jos uvek u fazi kompletiranja, trazim rucicu sa tempomatom i pripadajucom instalacijom.
 
Top