Golf 4 bosch pumpa

Golf 4 bosch pumpa

Član
Pozzz...ugasi mi se auto u voznji i vergla ali na suho skroz,tako da se izjasnim..sutra vozim majstoru,ali hocu da vidim ima li ko kakvu ideju...
Uglavnom sto sam vidio je da bosch pumpa ne vuce gorivo ni na infuziju,nit sta ide na povrat..struje ima na pumpi,to sam provjerio..sta bi jos moglo biti...hvala i pozzz
 
Član
Struja, imas kablo koje ide u osigurace ali sa prednje strane pa vidi da se nije pomaklo ili ispalo. To zna biti ako vergla a nece da sastavi, mogu biti kodovi, ma moze biti svasta
 
Član
Ima struje na pumpi kad verglam,to sam provjerio..a kodovi kad mi se poremete,auto upali pa se ugasi...uglavnom pumpa ne vuce nikako,nit sta ide na povrat...
 
Član
Dijagnostika i sve ces znati, moze biti svasta, ako ne vuce a ima sturje onda je mehanicki kvar u njoj sto cisto sumnjam jer nebi ona tako odjednom se prestala, prvo bi zezala slabo vukla itd pa tek onda to. Dijagnostika i vidi sta je.
 
Član
Nazalost malo veci problem je u pitanju,trenutno sam u potrazi za kompletnom glavom motora,pa ako neko ima,neka javi...hvala
 
Top