golf 4 2.0 benzin 85kw

golf 4 2.0 benzin 85kw

Član
trebao bi neki informaciju vezano za golfa 4 2.0 motor 4motion mislim da je 85kw, kako su se pokazale te vozilice, koje su i mane, kakvi su sa potrošnjom bezina i ako bi se plin ugrađivao kakava je situacija, ili je bolja kupovina nekog slabijeg benzinca a mislim da ne dolaze u 4motion verziji, a to je ovako bitno kupcu

I vrijedili 4500-5000km iz uvoza jedna takava vozilica :)
 
Inace znaju izletit primjerci s s manje od 100tkm na satu,daju se nac fini,popije po dobro,skoro ko 2.3 trom dosta al za plina extra,ako je nekom tko ne gazi puno km, nije za bacit
 
Član
Inace znaju izletit primjerci s s manje od 100tkm na satu,daju se nac fini,popije po dobro,skoro ko 2.3 trom dosta al za plina extra,ako je nekom tko ne gazi puno km, nije za bacit

Ma da znaju izletit sa 100k kad se vrate 100-150k znaci autu je 13+ godina.

@aServis Potrosnja je veca kod 4motion sto je logicno sve zavisi sta taj neko trazi. Sto se mene tice bolje jaci motor sa plinom radi pogona nego slabiji a i u golfu od slabiji motora nemas neki izbor 1.4 ili 1.6 benzin( nisam ni siguran da su dolazili sa 4motion) prije bi onda dizela nekog gledao jer mi nekako bolje pristaje sa 4motion pogonom.
 
Član
predpostavljao sam i da nema 4motion na manjim al eto da provjerim :) nije bitna toliko potrošnja je malo će se prelaziti 5 do 10 hilja godišnje, zato je fina opcija, osba živi na brdovitom mjestu i želi tako nešto na 4 pogona
 
Top